Tomasz Niecik

  Tomasz Niecik

  Temat konfliktu między Tomaszem Niecikiem a Alanem Anderszem w drugiej edycji Agenta - Gwiazdy jest ciągle aktualny. Czy piosenkarz disco polo faktycznie pobił aktora? Za co Andersz tak bardzo nie lubi Niecika? Z Alanem Anderszem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co planuje po wyjeździe do Argentyny?

  Okazuje się, że Tomasz Niecik posiada tytuł magistra politologii. Startował również w wyborach na burmistrza. Podobno obecnie rządząca partia złożyła mu polityczną propozycję. Jaką? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W kolejną swoją mikrowyprawę podróżnik Łukasz Długowski zabrał wokalistę disco polo Tomasza Niecika. Wybrali się do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zobaczcie, jak spędzili tam czas i co wykwintnego jedli. Czy dzięki tej wyprawie powstanie kolejny przebój Tomka? :)

  Olga Frycz jest kolejną uczestniczką Agenta Gwiazdy, która odpadła z programu. Za kim tęskniła najbardziej? Co zarzuciła Tomaszowi Niecikowi? Którego współuczestnika Agenta najbardziej polubiła? I jak wspomina całą przygodę? W Dzień Dobry TVN aktorka powiedziała również, co wegetarianka może zjeść w Argentynie.

  Polacy dzielą się na 2 typy: tych, którzy kochają Tomasza Niecika i tych, którzy go nie trawią. Jaką burzę tym razem rozpętał w Internecie? Na to pytanie w Dzień Dobry TVN odpowiada Barbara Pasek.

  Brytyjscy naukowcy z Oxfordu udowodnili, że mężczyźni wolą spotykać się osobiście i rozmawiać twarzą w twarz. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry TVN: Tomasz Niecik, Mariusz Totoszko i Ludwik Borkowski. O czym rozmawiają ze swoimi kolegami?

  Tomasz "Niecik" Niecikowski kręci nowy teledysk. Akcja toczy się w westernowym miasteczku, którego szeryfem zostaje właśnie Tomek. Skąd pomysł na taki klip? Wokalista disco polo powiedział również o swoim udziale w Agencie Gwiazdy 2, rodzinie i inwestycjach.

  Druga edycja Agenta-Gwiazdy zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednia. Już we wczorajszym, pierwszym odcinku widać było, że nie wszyscy uczestnicy przypadli sobie do gustu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Alana Andersza, Odetę Moro i Darię Ładochę o atmosferę panującą w Argentynie. Co sądzą o Tomaszu Nieciku? A co na temat stereotypów powiedziała Edyta Rzeźniczak?

  Ostatnio głośno było o wypadzie do jednej z dyskotek w Białymstoku rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak się bawią ludzie w mniejszych i większych miastach oraz czy tzw. szpan nadal jest w modzie. Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: rapera i dziennikarza Tomasza Kleyffa aka CNE, dziennikarkę i modelkę Dominikę Zasiewską oraz muzyka Tomasza Niecika.

  Dzisiejsza noc sprzyja szaleństwu na parkiecie, ale czy Polacy lubią i umieją tańczyć? Zastanawialiśmy się nad tym z naszymi gośćmi. Czy Anna Oberc, Dominika Gwit i Tomasz Niecik jako pierwsi ruszają na parkiet, czy raczej "podpierają ściany"? Jakie mają plany na dzisiejszą noc?

  Jakie przeboje królują na polskich weselach - "Jesteś szalona", "Jedzie pociąg z daleka", "Cudownych rodziców mam", "Hej Sokoły", a może największe hity popowe z lat 70., 80 ubiegłego wieku? Jak Polacy bawią się na weselach? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: wokalistkę zespołu Joyland Agnieszkę Pieśko, gwiazdę disco polo Tomasza Niecika i wodzireja Mariusza Piekarskiego.

  Fani disco polo pokochali go za "Cztery osiemnastki" i "Lodołamacza". Nowy singiel Tomasza Niecika - Johnny Bravo ma szansę pobić kolejne rekordy popularności. Tomek zabrał nas na plan teledysku do tej piosenki, a w Dzień Dobry TVN powiedział o nowym kontrakcie płytowym, terminie wydania albumu, koncertach, szalonych fankach i niemoralnych propozycjach.

  Gość Dzień Dobry TVN wokalista disco polo Tomasz Niecik zagrał w serialu Szpital. To nie jest jego debiut w filmie. Wcześniej wystąpił w Disco Polo. Czy zamierza zmienić branżę z muzycznej na filmową? Nie miał żadnych wątpliwości zanim przyjął propozycje zagrania w filmie i serialu? U jakiego reżysera chciałby zagrać? Czy byłby w stanie nagrać płytę z muzyką metalową?

  Tomasz, Luiza i mały Dawid. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Tomasza Niecika i jego rodzinę w ich domu w Białymstoku. Czy Niecik sam zbudował i zaprojektował ten dom? Czy ma czas na wspólne, rodzinne śniadania? Czy Tomasz Niecik pomaga w domu swojej partnerce? Zobaczcie, jak wygląda prywatne życie gwiazdy disco polo. Czy i kiedy planują z Luizą ślub?

  Na wczorajszą premierę filmu "Disco Polo" przyszły tłumy gwiazd, także muzyki disco polo. Nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry TVN. Co o filmie i muzyce disco polo powiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej: Tomasz Kot, Radek Liszewski, Tomasz Niecik, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało? A co sam reżyser Maciej Bochniak? Jak Tomasz Niecik ocenia grę Dawida Ogrodnika? Koniecznie zobaczcie "Disco Polo", bo film idealnie oddaje realizm lat 90.

  Wywołał spore zainteresowanie po tym, jak na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił wraz z gwiazdą disco polo Tomaszem Niecikiem. Widzom zapadły w pamięci jego niespotykany talent taneczny i niebanalna choreografia. Kim jest słynny Lodołamacz? Czy ma dystans do tego co robi? Od ilu lat ćwiczy na siłowni? Czym się zajmuje zawodowo? Z Rafałem Iwaniukiem rozmawiali prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop. Czy Marcin Prokop wygrał z "Lodołamaczem" w siłowaniu na rękę?

  Potężna machina generująca olbrzymie pieniądze. Branża disco polo święci triumfy. Powstał nawet film o życiu gwiazd muzyki popularnej. Gra tam wybitny aktor Dawid Ogrodnik. Występuje tam też zespół Weekend. Film nie jest pastiszem i pokazuje realia tej branży. Jak wyglądają kulisy disco polo, już teraz, pokazała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, kiedy wybrankę serca trzeba poznać z własną mamą. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Tomasz Niecik, Wojciech Brzozowski, Damian Aleksander oraz psycholog Piotr Mosak. Czy ich matki są zazdrosne o ich kobiety? A może kobiety o matki? Ile już kobiet przedstawili mamie? Czy o wszystkich swoich związkach mówią sowim mamom? Czy czasem kochanki przestawiają jako koleżanki?

  Niebo, dąb Bartek, ogród botaniczny, najpopularniejsze szlaki turystyczne, zoo, grill oraz rolki, a może tenis? Jak Polacy spędzają majówkę? Co determinuje ich wybór - przyzwyczajenie czy kreatywność? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: psycholog społeczny Konrad Maj, Tomasz Stockinger oraz Tomasz Niecik.

  Jeden jest gwiazdą disco polo, drugi tancerzem i choreografem w X Factor. W kuchni Dzień Dobry TVN, u boku Piotra Kucharskiego, swoje kulinarne talenty pokazali Tomasz i Karol Niecikowscy.