"True Love". Miła niespodzianka dla panów. Na plaży pojawią się dwie piękności

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 18. Kuba potrzebuje rozmowy z Edytą
"True Love" odc. 18. Kuba potrzebuje rozmowy z Edytą
wideo 2/6

W "True Love" wciąż utrzymuje się napięta atmosfera po ostrej kłótni Kuby i Filipa. W nowym odcinku randkowego show dowiemy się, czy wreszcie uda im się dojść do porozumienia. Mieszkańcy willi wezmą udział w teście, który ujawni wiele ich tajemnic z przeszłości. Kto brał udział w imprezie dla swingersów?

"True Love". Co się wydarzy w 18. odcinku?

Poranek w "True Love" nie będzie należał do najłatwiejszych. Wczorajsza afera nadal będzie dawać się we znaki uczestnikom. Oliwia czuje, że zarówno Kuba, jak i Julia jej unikają. Z kolei Kuba na swojej czarnej liście ma Filipa, którego omija szerokim łukiem. Jeden z nich będzie musiał schować dumę do kieszeni, pytanie tylko - który?

Wszyscy mężczyźni zjedzą śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody, dosłownie i metaforycznie. Podczas posiłku na plaży dołączą do nich dwie bardzo atrakcyjne singielki. Czy będą w stanie zawrócić im w głowie? Panie mają szansę zmienić układ sił w programie i zburzyć dotychczasowy porządek.

Julia od kilku dni skarży się na problemy z okiem. Przeszywający ból uniemożliwia jej czerpanie radości z udziału w programie. Potrzebna będzie wizyta u okulisty.

Dziewczyny i chłopaki po raz kolejny stawią czoła trudnym pytaniom, tym razem na temat i przeszłości, relacji damsko-męskich i intymnych doświadczeń. Kto był kiedyś w klubie ze striptizem? Kto był na imprezie dla swingersów? Tego dowiemy się w 18. odcinku "True Love.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości