"True Love". Uczestnicy spędzą pierwszą noc w parach. Co się wydarzy w sypialniach?

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 2. Oliwia i Kinga rozmawiają o różnicy wieku
"True Love" odc. 2. Oliwia i Kinga rozmawiają o różnicy wieku
wideo 2/6

Nadszedł czas na najważniejszy moment w "True Love". Single wezmą udział w Ceremonii Miłości i stworzą związki. Kolejnego dnia w luksusowej willi nad karaibskim wybrzeżem będzie się działo. Podczas romantycznej, podwójnej randki pojawi się odrobina zazdrości. Dlaczego?

"True Love". Co się wydarzy w 2. odcinku?

Ceremonia Miłości to moment, kiedy single dobierają się w pary. Tym razem pierwszeństwo wyboru będą mieli panowie. Do grona uczestników niespodziewanie dołączyła Kinga - czy to wpłynie na wcześniejsze plany chłopaków?

"True Love". Fragmenty programu

"True Love" odc. 1. Przed Ceremonią Miłości
"True Love" odc. 1. Przed Ceremonią Miłości
wideo 2/6

Po emocjonującym wieczorze uczestnicy będą mieli okazję, by lepiej się poznać w parach. Przed nimi pierwsza wspólna noc. Rozmowy w cztery oczy bez wątpienia zbliżą niektórych bohaterów show. Padną ważne deklaracje, a nawet rozmowy o ślubie i dzieciach.

Nowy dzień przyniesie mieszkańcom willi nowe możliwości. Głos Serca stworzy dwóm parom idealne warunki do sprawdzenia, czy ich relacje mają szansę przetrwać próbę czasu. Podczas randki ktoś poczuje się zazdrosny, bo druga połówka poświęci więcej uwagi innej osobie. Co z tego wyniknie? O tym przekonamy się w 2. odcinku "True Love".

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości