"True Love". Na czym polegają: Ceremonia Prawdy, Ceremonia Miłości i Głos Serca?

image_processing20230201-2145297-883v2w
True love
True love
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
Pełnosprawni w miłości
Pełnosprawni w miłości
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Kto płaci za pierwszą randkę?
27 lutego na antenie TVN7 i w Player.pl pojawi się nowy program "True Love". Po raz pierwszy w historii randkowych show intrygi, układy i spiski szybko zostaną zdemaskowane. To miłość i szczere uczucia będą na wagę złota, a prawdomówność uczestników sprawdzi wykrywacz kłamstw. Na czym polega program i czym są Ceremonia Prawdy, Ceremonia Miłości i Głos Serca?

"True Love" - zasady programu

W programie "True Love" grupa 10 singli, która poszukuje miłości, będzie miała szansę odnaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę. Tylko prawdziwe uczucie pozwoli uczestnikom przetrwać regularne testy wykrywaczem kłamstw.

Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez specjalistyczne urządzenie, więc osoby, które lubią miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w luksusowej willi w Kolumbii. W roli prowadzącej zadebiutuje znana modelka Edyta Zając.

"True Love" - Ceremonia Prawdy

W "True Love" bohaterowie będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi. Szczerość ich intencji będzie badana za pomocą wariografu. Urządzenie pomoże uczestnikom sprawdzić, czy dotychczasowy partner odwzajemnia uczucie i czy ma podobne spojrzenie na ich relację.

Informacje te będą cenną wskazówką. Pomogą zweryfikować, kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek. Oliwy do ognia doda fakt, że w willi będą się pojawiać nowi, atrakcyjni single gotowi na miłość. Czy osoby w parach będą w stanie oprzeć się pokusie, a może rzucą się w wir namiętności?

"True Love" - Ceremonia Miłości i Głos Serca

Nieodłącznym elementem programu będzie Ceremonia Miłości. Na czym polega? Po Ceremonii Prawdy uczestnicy będą już wiedzieć, komu warto zaufać, a kto blefuje. Następnie podczas Ceremonii Miłości każdy członek grupy podejmie decyzję, z kim chce tworzyć prawdziwą, romantyczną relację.

W trakcie show mieszkańcom willi będzie towarzyszyć Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru stanie się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Premierowy odcinek show "True Love" już od 27 lutego o godz. 20:00 w TVN7 i w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla