Do programu "True Love" dołączy kolejny uczestnik. Kim jest Filip Luwiański?

391A2039
391A2039
Produkcja programu "True Love" jeszcze przed emisją pierwszego odcinka ujawniła przed widzami personalia kolejnego uczestnika. Do mieszkańców willi dołączy 34-letni Filip Luwański. Kim jest i co robi?

Filip Luwiański – co o nim wiemy?

Wielkimi krokami zbliżamy się do premierowego odcinka nowego, randkowego show "True Love". Produkcja jakiś czas temu ujawniła pierwszych uczestników i wyjaśniła, że tym razem nie będzie miejsca na intrygi i konspiracje. To nie koniec niespodzianek. Jak się okazuje, w willi zamieszka także nowa twarz, 34-letni Filip Luwiański ze Starogardu Szczecińskiego.

14979181_true-love-nowy-program-zwiastun_720P
True love

Co o nim wiemy? Mężczyzna pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi, a po godzinach szkoli się w profesji stolarza. Niekończące się pokłady energii pożytkuje, trenując MMA i boks oraz tańcząc bez wytchnienia na festiwalach. Jest wręcz fanatykiem muzyki elektronicznej.

Cechują go pozytywne nastawienie do życia i ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Przedstawia siebie jako wyluzowanego, prawdziwego i świadomego własnej wartości. Uwielbia być w centrum zainteresowania i schlebia mu popularność. Jest głośny i ekstrawertyczny, co nie przeszkadza mu jednak, żeby wysłuchać drugą osobę i służyć dobrą radą.

Przez pewien czas uważał, że pocałunek to nie zdrada, ale jego była dziewczyna wyprowadziła go z błędu. Filip był w dwóch poważnych związkach, a ostatni z nich był źródłem nerwów i nieporozumień. Postanowił więc popracować nad emocjami i nauczyć się przebywać sam z sobą. Teraz jest już gotowy wejść w nowy związek. Jego największym marzeniem jest założenie pełnej, szczęśliwej rodziny.

Filip Luwiański
Filip Luwiański

"True Love" - nowe reality show w TVN7. O co w nim chodzi?

"True Love" to nowy miłosny program typu reality show, który zaskoczy widzów przewrotnymi zasadami gry. Grupa singli spotka się na Karaibach, by zawalczyć o prawdziwe uczucie i spore pieniądze. Bohaterowie programu zostaną jednak nagrodzeni tylko za szczere intencje, bowiem poddani zostaną testowi za pomocą wykrywacza kłamstw. Jak sobie z tym poradzi dziesięcioro singli?

"True Love" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki dostępne będą także w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki