"Top Model 10" - ruszają castingi do nowej edycji programu. Jak się zgłosić?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Nowy sezon "Top Model" już jesienią powróci na antenę TVN i w Playerze. Właśnie ruszył casting do 10. edycji programu. Chcesz się zgłosić? Wyjaśniamy jak zrobić to krok po kroku.

10. edycja "Top Model" - ruszył casting

10. sezon "Top Model" już jesienią na antenie TVN i w Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński rozpoczęli poszukiwania przyszłych modeli i modelek. Uczestników będzie wspierać niezastąpiony Michał Piróg.

"Top Model" - złoty i srebrny bilet

29 marca 2021 roku wystartował casting do 10. edycji programu "Top Model". W tym sezonie na uczestników castingów czekają złoty oraz srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu. Z kolei widzowie będą mogli głosować na swoją faworytkę lub faworyta na oficjalnej stronie programu. To od ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu. Natomiast jurorzy będą mogli wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli.

Jak zgłosić się do "Top Model"?

W związku z pandemią koronawirusa castingi do "Top Model 10" nie odbędą się w największych miastach w Polsce, ale - tak jak w poprzedniej edycji - w formie online. Chcąc zgłosić się do programu, należy jedynie wysłać zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zwierające m.in. zdjęcie i film, w którym należy się zaprezentować. Potencjalni uczestnicy, którzy zostaną wyłonieni podczas pierwszego etapu, trafią na spotkanie z jurorami programu.

Zgłoszenia można wysyłać do 31 maja 2021 roku. Osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą się zgłosić pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Uczestnikami castingu mogą być osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu.

Zobacz także:

"Hotel Paradise" - Sonia skomentowała zachowanie Luizy: "Odważna decyzja, ale..."

"Kevin sam w domu" jak z horroru? Macaulay Culkin w nowej odsłonie

Poczuj wiosnę z piosenką "Kwiaty". Na naszej scenie zespół Shama

Zobacz wideo: Z wizytą u Katarzyny Sokołowskiej. Jak wygląda jej szafa?

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN