Gwiazdy

"Top Model 10". W 8. odcinku odpadły aż dwie osoby. Kto nie poradził sobie z sesją?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
TVN"Top Model 10"

Za nami 8. odcinek "Top Model 10". Uczestnicy musieli zmierzyć się z takimi zadaniami jak: edytorial modowy, spot reklamowy i sesją w słowiańskim stylu. Z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby.

"Top Model 10" - odcinek 8.

"Top Model" to jedna z najpopularniejszych produkcji stacji TVN, która doczekała się jubileuszowej edycji. Za nami już ósmy odcinek 10. serii. Grupa jurorów złożona z Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego wymaga od uczestników coraz większego zaangażowania, by wyłonić najlepszą modelkę lub najlepszego modela.

Pierwszym zadaniem w ósmym odcinku, z którym musieli się zmierzyć bohaterowie programu, było stworzenie edytorialu modowego w klimacie czterech światowych stolic mody: Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy, mieli wykazać się kreatywnością i zadbać o odpowiednie kadry. Najlepiej poradzili sobie Łukasz, Weronika i Adam. Po werdykcie Dawid Woliński zaprosił wszystkich na sushi.

Następnie przyszli modele wzięli udział w reklamie gumy do żucia. Na planie pomagali im aktor Michał "Misiek" Koterski oraz reżyser Marcin Starzecki. Uczestników irytowało marudzenie Arka, ale mimo wszystko jego grupa wygrała, w której w skład wchodzili Mikołaj, Dominika oraz Łukasz. 

"Top Model 10": Sesja zdjęciowa w stylu słowiańskim

Natomiast prawdziwym wyzwaniem dla uczestników była sesja zdjęciowa inspirowana mitologią słowiańską. Musieli pracować w zimnej wodzie, na koniu, przy ogniu, a stroje nie ułatwiały im tego zadania. Na szczęście mogli liczyć na cenne wskazówki Michała Piróga, fotografki Magdaleny Łuniewskiej oraz supermodelki Julii Banaś. Problemy z pozowaniem miała Dominika, która spadła z konia oraz grupa składająca się z: Sophie, Oli i Adama. Nie potrafili skoordynować swoich ruchów.  

"Top Model 10": Kto odpadł w 8. odcinku?

Jurorzy postanowili, że w 8. odcinku z programem pożegnają się aż dwie osoby. Opuściły go Łukasz Wasielewski oraz Aleksandra Skubis. Michał Piróg poinformował telefonicznie, że nie przywróci uczestników. Natomiast zwyciężczynią panelu została Julia Sobczyńska. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Bartosz Kloch - niezwykły uczestnik "Top Model"

Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model”
Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model” Bartosz Kloch o udziale w "Top model". Jak odnalazł się na planie programu?
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości