Tola Szlagowska z zespołu Blog 27 wraca z nową piosenką. O czym jest "Recycled/Fragile"?

Aktualizacja:
Tola Szlagowska

Tola Szlagowska jako nastolatka była gwiazdą zespołu Blog 27, który kilkanaście lat temu podbił serca fanów. Teraz, po długiej przerwie, piosenkarka wydała utwór "Recycled/Fragile", który jest zapowiedzią jej nowej płyty. Kiedy album pojawi się na rynku?

Tola Szlagowska – powrót muzyczny

Tolę Szlagowską możemy ponownie usłyszeć, a to wszystko za sprawą jej nowego singla "Recycled/ Fragile", zapowiadającego album "Subtitles". Premiera płyty zaplanowana jest na 26 lutego 2021 roku.

Artystka jest autorką tekstu i jest współtwórczynią muzyki. O czym opowiada jej nowy utwór?

Recykling istot ludzkich nie jest etyczny. Używanie, wykorzystywanie, manipulowanie nie jest w zgodzie z moją świadomością i o tym jest ta piosenka

- tłumaczy Tola na Instagramie.

Jak zareagowali fani po tylu latach przerwy? W komentarzach nie kryją radości.

- To najlepsza informacja w 2021 roku!!!!! Cieszę się ogromnie. Pamiętam, jak czekałam na krążek ok. 2011. Przy zmianie laptopa okazało się, że nowy nie ma odtwarzacza, ale mam gdzieś w szafie wieżę, trzeba będzie odkopać! Tola, wreszcie! Od próby w Krakowie minęła wieczność, ale i tak dobrze wiedzieć, że znalazłaś swój rytm i niczego nie pośpieszałaś! Gratulacje - piszą internauci.

Tola Szlagowska – Blog 27

Zespół Blog 27 powstał z inicjatywny Toli Szelagowskiej i Alicji Boratyn w 2005 roku. Dziewczyny, które miały wtedy po dwanaście i trzynaście lat, odniosły spory sukces. Sławę przyniosły im takie utwory jak: "Uh la la la" oraz "Hey Boy (Get Your Ass Up)". Blog 27 w 2006 roku wyjechał na trasę koncertową po Niemczech, Austrii i Szwajcarii z grupą Tokio Hotel oraz gościł w niemieckich stacjach telewizyjnych Viva i RTL. W 2006 roku Ala Boratyn odeszła z Blog 27. Dwa lata później ukazała się kolejna płyta zespołu – "Before I’ll Die….". Mimo to w 2008 roku grupa została rozwiązana.

Co robi obecnie Tola Szlagowska? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Deynn pokazała zdjęcia z młodości. Nie przypomina dzisiejszej siebie. "Operacje plastyczne póki co są legalne"

Magda Welc po 10 latach wraca do show-biznesu. Zwyciężczyni "Mam Talent!" nagrywa płytę

Zniknęła u szczytu sławy, choć jej piosenki nuciła cała Polska. Czym teraz zajmuje się Renata Dąbkowska? "Wciąż mam plany"

Autor: Natalia Łomnicka

Pozostałe wiadomości