Gwiazdy

TikTokerka pokazała paragon z zakopiańskiej restauracji. "Drożej niż w Norwegii?"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TikTok

TikTokerka znana jako Aga Testuje zrelacjonowała swoją wizytę w jednej z restauracji, która mieści się niedaleko Zakopanego. Obok wykwintnych dań na nagraniu ujrzymy, ile zapłaciła za tę ucztę. "Jaki rachunek!" - piszą z niedowierzaniem fani.

TikTokerka w zakopiańskiej restauracji

Ceny w popularnych miejscowościach turystycznych nigdy nie należały do najniższych, a zwłaszcza w szczycie sezonu. Na własnej skórze przekonała się o tym Aga Testuje. TikTokerka wybrała się bowiem do jednej z restauracji na Podhalu, by skosztować miejscowych pyszności. Sęk w tym, że nie była to przydrożna karczma serwująca oscypki, a lokal z widokiem na góry słynący z wykwintnych potraw.

Zobacz wideo: Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

“Życie za szczyt” Racheli Berkowskiej
“Życie za szczyt” Racheli Berkowskiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

TikTokerka zdecydowała się tego dnia zaszaleć. Wybrała menu degustacyjne, które składa się z kilku dań. Na nagraniu widzimy, jak pałaszuje m.in. tatar z dwoma rodzajami wołowiny, jajko z serem, crème brûlée, pstrąga z kwaszonymi buraczkami, ziemniaka z ogniska i polędwicę wołową. Aga Testuje była zachwycona smakiem serwowanych pyszności i obsługą.

Restauracja ta mocno mnie zaskoczyła. Brakuje słów, żeby opisać wam to, czego tam doświadczyłam. Absolutnie najlepsza obsługa na Podhalu oraz najlepsze jedzenie na Podhalu

Zobacz wideo: Ile kosztują najdroższe domy w Polsce?

Ile kosztują najdroższe domy w Polsce?
Ile kosztują najdroższe domy w Polsce? Maciej Mindak w Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, gdzie są najdroższe nieruchomości w Polsce i co wpływa na ich wysokie ceny. Źródło: Dzień Dobry TVN

Paragon grozy?

Na koniec TikTokerka zamieściła paragon za ucztę. Za całość zapłaciła 678 złotych. W oczy od razu rzuca się cena za wodę. Buteleczka 0,3l kosztuje 11 złotych. "Tanio nie było" - zwróciła uwagę Aga Testuje, ale z jej relacji wynika, że warto było.

Choć restauracja słynie z wykwintnych dań, to internauci i tak są zaskoczeni cenami. "Skąd ludzie w Polsce mają takie pieniądze? Drożej niż w Norwegii?", "Nie zdawałam sobie sprawy, że posiłki w Polsce są takie drogie", "Jaki rachunek!" - czytamy.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Stevica Mrdja/EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości