Gwiazdy

Tadeusz Müller wziął ślub. Uroczystość odbyła się na łodzi. Jak wyglądała panna młoda?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tadeusz Müller

Tadeusz Müller, znany restaurator i syn Magdy Gessler, jest już po ślubie. Jego żoną została Małgorzata Downar. Młoda para oraz ich goście pochwalili się dobrą nowiną w mediach społecznościowych. Uroczystość odbyła się na łodzi, a nowożeńcy mieli na sobie oryginalne stylizacje.

Tadeusz Müller - związek

Tadeusz Müller półtora roku temu związał się z Małgorzatą Downar. Z kolei w czerwcu 2021 roku postanowił oświadczyć się ukochanej podczas wakacji na Majorce. Partnerka bez wahania się zgodziła, a już niedługo później wyznaczyli datę ślubu i zaczęli przygotowania do wesela.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Rodzina Tadeusza szybko polubiła i przyjęła do swojego grona Małgorzatę (bliscy często nazywają ją Jagodą). Szczególnie Magda Gessler miała przeczucie, że narzeczona jej syna jest tą właściwą dla niego kobietą.

- Tadeusz jest szczęśliwie zakochany, Jagoda też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (...) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest to. Zresztą znalazł fantastyczną partnerkę, bardzo odpowiedzialną i chyba mu na takiej kobiecie zależało: z fantazją i z dużym biustem, tak jak ja - mówiła jakiś czas temu Magda Gessler w rozmowie dziendobry.tvn.pl.

Tadeusz Müller ożenił się

Wreszcie nastał ten długo wyczekiwany moment. Tadeusz i Małgorzata pobrali się. Uroczystość odbyła się na łodzi, uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób. Następnie nowożeńcy i ich bliscy bawili się na weselu, które zorganizowano na świeżym powietrzu, pod ogromnym namiotem.

Panna młoda prezentowała się zjawiskowo. Miała na sobie minisukienkę, a na jednym z ramion znalazła się dużych rozmiarów kokarda. Małgorzata dobrała do tego welon, spięła włosy i postawiła na delikatny, naturalny makijaż. Natomiast Tadeusz zamiast klasycznego garnituru zdecydował się na oryginalną, łososiową marynarkę, czarną muchę i eleganckie spodnie. Nowożeńcy wyglądali bardzo efektownie.

Lara Gessler w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądało przyjęcie na łodzi. Opublikowała też piękne zdjęcie Tadeusza i Małgorzaty.

- Mój brat jest mężem. Tadeusz i Małgorzata kocham Was! - napisała dumna siostra pana młodego.

Ślub Tadeusza Müller i Małgorzaty Downar
Ślub Tadeusza Müller i Małgorzaty DownarŹródło: Instagram @lara_gessler
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar
Tadeusz Müller i Małgorzata DownarŹródło: Instagram @lara_gessler

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości