Gwiazdy

Tadeusz Müller z żoną wybrali się w podróż poślubną. Pokazał romantyczne zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tadeusz Müller

Tadeusz Müller niedawno ożenił się z Małgorzatą Downar. Nowożeńcy wybrali się w podróż poślubną. Miesiąc miodowy spędzają w wyjątkowym miejscu w Tajlandii. Syn Magdy Gessler pochwalił się fotografiami z wyjazdu.

Tadeusz Müller - związek

Znany restaurator Tadeusz Müller jest w szczęśliwym związku z Małgorzatą Downar. Zostali parą półtora roku temu, a już w czerwcu 2021 r. zaręczyli się podczas wakacji na Majorce. Niedługo później zaczęli przygotowania do ślubu. Rodzina Tadeusza szybko przyjęła do swojego grona jego ukochaną. Magda Gessler kilkukrotnie w wywiadach z zachwytem opowiadała o przyszłej synowej. Wiadomo też, że bliscy zwracają się do niej Jagoda.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Tadeusz jest szczęśliwie zakochany, Jagoda też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (...) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest to. Zresztą znalazł fantastyczną partnerkę, bardzo odpowiedzialną i chyba mu na takiej kobiecie zależało: z fantazją i z dużym biustem, tak jak ja - mówiła jakiś czas temu Magda Gessler w rozmowie dziendobry.tvn.pl.

Wreszcie nadszedł wyjątkowy dzień Tadeusza i Małgorzaty. Pobrali się pod koniec czerwca tego roku. Uroczystość odbyła się na łodzi i uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób. Następnie wszyscy przenieśli się pod wielki namiot, gdzie dalej trwała weselna, szampańska zabawa.

Tadeusz Müller w podróży poślubnej

Tadeusz Müller i jego żona wyruszyli w podróż poślubną. Spędzają czas w rajskich okolicznościach przyrody, na jednej z wysp w Tajlandii. Restaurator pochwalił się w mediach społecznościowych serią zdjęć z wakacji. Widać na nich, że są bardzo szczęśliwi i aktywnie spędzają czas na zwiedzaniu.

W komentarzach nie brakuje zachwytów fanów: "Udanego wypoczynku. Pięknie tam", "Fantastyczni, dobroć płynie", "Fajna z was para", "Tak miło się patrzy na szczęśliwą parę. Życzę dużo miłości", "Wspaniali" - czytamy opinie internautów.

Sama Magda Gessler napisała kilka ciepłych słów o synowej. - Cudowna dziewczyna. Moja córeczka - stwierdziła teściowa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości