Gwiazdy

"Jest trochę macho i nie pokazuje swoich słabości". Stan Borys skończył 80 lat

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Stan Borys skończył 80 lat!
Dzień Dobry TVNStan Borys skończył 80 lat!

Stan Borys jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów. Mimo że artysta od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, to osiemdziesiąte urodziny postanowił świętować w ojczystym kraju. Jak długo zostanie w Polsce?

Stan Borys 3 września skończył 80 lat. Artysta, który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, urodziny postanowił świętować w Polsce. - Najpierw było spotkanie z moją ukochaną publicznością i przyjaciółmi z moich pierwszych teatrów w Rzeszowie. Później pojechałem do Opola, gdzie odsłoniłem swoją gwiazdę na rynku. Na koniec odwiedziłem Lublin, gdzie ponownie spotkałem się z publicznością - mówił Stan Borys.

Artysta wyznał też, że urodziny nie były jedynym powodem przyjazdu do kraju. - Moje urodziny były mało ważne, bo tylko 80. Niedawno świętowaliśmy 200. rocznicę urodzin Cypriana Kamila Norwida. Z tej okazji w Teatrze Wielkim odbył się koncert, w którym brałem udział - mówił w Dzień Dobry TVN Stan Borys.

Wokalista wyznał, że poezja Norwida jest dla niego szczególnie ważna. - Wchodzę w tę poezję i mam ją w sobie od 17. roku życia - dodał. Warto dodać, że artysta już w Chicago miał przyjemność reżyserować dramat "Norwid i niewola" autorstwa prof. Tymoteusza Karpowicza. Sam też napisał sztukę oraz nagrał płytę "Piszę pamiętnik artysty. Hańba temu, kto o tym źle myśli".

Stan Borys prywatnie

W Dzień Dobry TVN wokalista pojawił się, że swoją partnerką oraz menagerką Anną Maleady, która zdradziła, jaki artysta jest prywatnie. - Z jeden strony, Stan jest bardzo wrażliwy, a z drugiej - bardzo niepokorny. Jest też trochę macho. Nie pokazuje swoich słabości. Kiedy coś mu dolega, będzie walczył i do końca zapewniał, że nic mu nie dolega. Muszę go pilnować i w razie potrzeby zabrać do lekarza albo podać leki - mówiła Anna Maleady.

Mimo że zdarzają się im gorsze chwile, to pani Anna uważa, że Stan Borys wcale nie jest trudny we współżyciu. Jej zdaniem kluczem do sukcesu i udanego związku są zrozumienie oraz szacunek dla drugiego człowieka. - Jeśli dodatkowo łączy kogoś przyjaźń i wspólna pasja, to można zbudować dobrą relację - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości