Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz o relacjach damsko-męskich i serialu "Usta usta". "Jest wielu mężczyzn, z którymi się dogaduję, a nie chciałabym skończyć z nimi w łóżku"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Sonia Bohosiewicz przełamała tabu na temat przyjaźni mężczyzn z kobietami. Zdaniem aktorki nie zawsze taka relacja musi oznaczać napięcie erotyczne. Gwiazda opowiedziała także o ekscytacji ze względu na powrót po 10 latach serialu "Usta usta".

Sonia Bohosiewicz o powrocie "Usta usta"

"Usta Usta" to hitowy serial stacji TVN, który po dekadzie doczekał się kontynuacji z popularnymi aktorami znanymi z poprzednich serii – Pawłem Wilczakiem, Sonią Bohosiewicz, Wojtkiem Mecwaldowskim, Magdaleną Popławską czy Marcinem Perchuciem. Od 12 kwietnia, co poniedziałek nowe odcinki piątego sezonu dostępne są na Player.pl.

Sonia Bohosiewicz w rozmowie z Agatą Młynarską opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej w związku z wielkim powrotem.

- Niewiarygodnie się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się, że po 10 latach wracamy i robimy kolejne odcinki. I w tym największym lockdownie na początku, kiedy siedzieliśmy przestraszni, nagle dostałam telefon, że wracamy i robimy "Usta usta" - wspominała aktorka.

- Scenariusz jest napisany przenikliwie. Ktoś trafnie obserwuje, co dzieje się w układach damsko-męskich, jak kobiety dochodzą do władzy. Nie mówię, że spychamy z piedestału mężczyzn, ale wdrapujemy się na ten sam szczyt, co oni. W serialu widać, że faceci nie dorośli, a kobiety sterują tym wszystkim - dodała.

Sonia Bohosiewicz o relacjach damsko-męskich

Aktorka odnosząc się do swojej ścieżki kariery, nawiązała do przyjaźni między mężczyznami a kobietami. Agata Młynarska wprost zapytała, czy taka relacja istnieje bez napięcia erotycznego.

- Posiadam przyjaciół mężczyzn. Gdybym miała 30 lat, to powiedziałabym, że jeśli ludzie się ze sobą dogadują, to będą chcieli wskoczyć ze sobą do łóżka. Dzisiaj jako 45-latka myślę sobie, że jest wielu mężczyzn, z którymi się dogaduję, a nie chciałabym skończyć z nimi w łóżku - powiedziała Sonia Bohosiewicz.

Gwiazda od blisko 13 lat jest w małżeństwie z Pawłem Majewskim. W wywiadzie zdradziła, co jest dla niej najistotniejsze w budowaniu związku.

- Podstawą jest prawda i uważność. Bycie w prawdzie. Bycie szczerym - mówiła Sonia Bohosiewicz.

5. sezon serialu "Usta Usta" - gdzie można obejrzeć?

Najnowszy sezon bawiącej tysiące widzów produkcji dostępny jest na platformie Player.pl. Premierowe odcinki "Usta Usta" publikowane są w każdy poniedziałek.

Zobacz też:

Zobacz też: Sonia Bohosiewicz i jej ormiańskie korzenie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości