Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego? "Zdaje się, że kolejne święto Trzech Króli przed nami"

Autor:
Daria
Pacańska
Smolasty w roli pana młodego
Smolasty w roli pana młodegoDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Kuba Wojewódzki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych z przymrużeniem oka przedstawił gości wtorkowego programu. Dziennikarz, jak zwykle, opatrzył wpis zdjęciem z rozmówcami. Kogo zaprosił tym razem?

Goście Kuby Wojewódzkiego

Dziennikarz tradycyjnie na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z gośćmi kolejnego wydania programu "Kuba Wojewódzki". - We #wtorek u mnie #familiada trzech pokoleń… Smolasty pop, hip-hop, rnb, Karol Strasburger.official żarty, anegdoty, pieluchy - napisał żartobliwie.

Selfie całej trójce zrobił Smolasty. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy pisali, że nie mogą doczekać się takiego zestawienia osobowości.

Dodatkowe zdjęcia promujące kolejny odcinek programu TVN umieścił na swoim profilu Smolasty. - Już we wtorek na kanapie obok mnie człowiek z najbardziej suchymi żartami w Polsce … oraz Pan Karol Strasburger. Kto czeka? - napisał w muzyk pod fotografiami.

Program zareklamował również Karol Strasburger. - Słuchajcie! Zdaje się, że kolejne święto "Trzech Króli" przed nami. Król #TVN @kuba_wojewodzki_official, Król Rapu @smolasty i Król Sucharów #KarolStrasburger. Ale przecież #Król może być tylko jeden i tylko tenże może dzierżyć berło w zacnej dłoni, a zatem który z nas zachowa koronę? Tego wieczoru #wszystkosiemozezdarzyc A co dokładnie? Okaże się w najbliższy #wtorek #uKuby #kubawojewodzki w TVN i player.pl - napisał aktor.

Program Kuby Wojewódzkiego - kiedy oglądać?

Premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego obejrzycie na antenie TVN już we wtorek o godz. 22:40. Materiał dostępny będzie również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości