Gwiazdy

Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciu z córką

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska-Janik miesiąc temu przywitali na świecie córeczkę. Mała Antosia skradła ich serca, a każdy uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą za każdą nieprzespaną noc. Dumny tata pochwalił się uroczym zdjęciem z pociechą.

Wojciech Janik - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Wojciech Janik wziął udział w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go w parę z Agnieszką Łyczakowską. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ małżonkowie nadawali na tych samych falach i mieli wiele wspólnych tematów do długich rozmów. Po miesiącu postanowili, że chcą dalej budować wspólną przyszłość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ich relacja miała wzloty i upadki, jednak wspólnie pokonali każdy kryzys, co jeszcze bardziej wzmocniło ich związek. Po długich staraniach o dziecko, wreszcie się udało. Miesiąc temu urodziła się ich córka Antosia. Świeżo upieczeni rodzice wciąż nie mogą się nacieszyć, że ich rodzina się powiększyła. Pierwsze tygodnie z noworodkiem nie należą do najłatwiejszych, jednak mimo to Wojciech doskonale odnalazł się w roli ojca.

Wojciech Janik z córką

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się na Instagramie zdjęciem z maleńką Antosią. - Takie chwile bezcenne. Moja mina sama mówi za siebie... błogość... a pierwsze uśmiechy (chodź jeszcze niekontrolowane) rekompensują każda nieprzespaną noc. A Wam jak mija niedziela? Pozdrawiamy z Antosią i życzymy miłego dnia - napisał Wojtek.

Zdecydowana większość fanów nie ma wątpliwości, że Antosia wdała się w tatę. Zauważyli duże podobieństwo.

"Cały tatuś", "Ale podobna córeczka do pana", "Jak słodko", "Prawdziwa rodzina, prawdziwa miłość, prawdziwe szczęście", "Jaka oma słodka i podobna do tatusia", "Podobna do tatusia", "Wspaniale wyglądacie mimo nie przespanej nocy", "Córeczka tatusia" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości