Gwiazdy

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje rocznicę związku. Pokazał ukochaną

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Paweł "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Paweł Olejnik był uczestnikiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo z Katarzyną Zięciak nie przetrwało, to jednak nie był zbyt długo sam. Znalazł właściwą kobietę i już od roku jest w szczęśliwym związku. Pokazał zdjęcie z ukochaną partnerką.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Paweł i Kasia

Paweł Olejnik wziął udział w 6. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go w parę z Katarzyną Zięciak. Uczestnicy telewizyjnego eksperymentu początkowo byli sobą zachwyceni. Wpadli sobie w oko i szybko się dogadali. Na weselu szampańsko się bawili, obdarowując się czułymi gestami. Zarówno ich rodziny, jak i widzowie byli przekonani, że tych dwoje ma szansę na stworzenie trwałej relacji.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W trakcie programu pojawiły się jednak pewne problemy. Kasia oddaliła się od męża. Nie poświęcała mu tyle uwagi, ile potrzebował. W pewnym momencie stwierdziła też, że mąż nie pociąga jej fizycznie. Paweł starał się dojść do porozumienia z żoną, ale na ich drodze pojawiła się kolejna przeszkoda - problemy ze zdrowiem. Kobieta najpierw dowiedziała się, że cierpi na boreliozę, a później szczegółowe badania wykazały, że to jednak choroba tkanki łącznej.

Po miesiącu małżeństwa Paweł i Kasia chcieli podjąć kolejną próbę ratowania związku. Niestety, po kilku tygodniach kobieta odeszła od męża, a on złożył pozew rozwodowy.

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w nowym związku

Paweł po rozstaniu z żoną nie był zbyt długo singlem. Zakochał się w kuzynce Kasi, którą poznał na swoim weselu w programie. Olejnik po roku związku z Klaudią wciąż jest bardzo szczęśliwy, co widać na jego najnowszym zdjęciu. Po raz pierwszy oficjalnie pochwalił się fotografią z ukochaną.

- Czas szybko leci niczym małżeństwa uczestników #śopw. I tak z Klaudią obchodzimy pierwszą rocznicę związku. Cóż mogę poradzić tym, którzy jeszcze nie znaleźli drugiej połówki. Zdecydowanie łatwiej buduje się związek bez codziennych storiesów z porannej kawy - napisał.

Fani cieszą się, że uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma u swego boku kochającą partnerkę. - "Trafił swój na swego i jest prawdziwe uczucie. Szczęścia kochani", "Dbajcie o siebie i swój związek, żeby tych rocznic było jak najwięcej", "Coś w tym jest. Żyje się w realu, a nie w internecie", "I to jest normalny związek" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości