Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Kasi oburzyło internautów. W jej obronie stanęły pozostałe uczestniczki

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już od pierwszych odcinków wzbudza ogromne emocje. Tym razem internauci są zaskoczeni postawą Kasi, która mimo początkowego entuzjazmu wydaje się oddalać od Pawła. Czy para zostanie razem?

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperci dobierają uczestników w pary. Ci zaś poznają się dopiero w dniu ślubu i biorą go, nie znając się wcześniej. Podczas kolejnych odcinków pary spędzają ze sobą czas, by na koniec zdecydować, czy dobrze się ze sobą czują, czy jednak wybierają rozwód.

Kasia, gdy pierwszy raz zobaczyła Pawła, była bardzo pozytywnie nastawiona. Na przyjęciu weselnym podobała jej się zarówno atmosfera jak i fakt, że Paweł mieszka niedaleko niej. Niestety, gdy znaleźli się sam na sam, Kasia zaczęła się dystansować. W programie twierdziła, że nie jest przyzwyczajona do takich czułych gestów. Jak zauważyli widzowie – im bardziej Paweł się starał, tym większy dystans można było zauważyć ze strony Kasi. Internautom nie odpowiadało to zachowanie. W komentarzach na Instagramie możemy przeczytać "Kasia super na weselu, ale później jakiś chłód... nie było już uśmiechu tylko jakiś foch..." – czytamy.

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mierzy się z hejtem

13 października 2021 roku Kasia opublikowała zdjęcie, pod którym zacytowała Marka Aureliusza: "Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą". Tymi słowami chciała zasugerować widzom, by nie wierzyli w niewielki wycinek rzeczywistości, jaki oglądają w telewizji.

W obronie Kasi stanęły jej koleżanki. Pod postem czytamy między innymi komentarz współuczestniczki, Julii: "Kasiu jeszcze raz powtórzę, że nie ma co przejmować się opiniami ludzi, którzy te wydają na podstawie kilku fragmentów w TV. Jesteś super babka i nie miej co do tego wątpliwości", a także odpowiedź Anety: "Dokładnie. Trzymajcie się dziewczyny"

Pojawiają się także inne głosy wsparcia: "Ja uważam, że Kasia jasno postawiła sprawę. Nie chce zaczynać związku przez łóżko, nie każdy jest otwarty i od razu potrzebuje bliskości cielesnej, tym bardziej jak zna partnera 3 dni".

Jak potoczą się losy Kasi i Pawła? Odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są do oglądania w Player.pl

Zobacz video: Ach, co to był za ślub. Opowiadają uczestnicy programu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości