Gwiazdy

Dlaczego Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstała się z Kamilem? Ujawniła to dopiero teraz

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Izabela Juszczak
Player.plIza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła kulisy rozstania z Kamilem

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn to uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", którzy postanowili kontynuować swoją znajomość po zakończeniu show. Z biegiem czasu zaczęli jednak oddalać się od siebie. Teraz bohaterka eksperymentu podała konkretny powód, dlaczego zdecydowali się na rozwód.

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Dalsze losy uczestników" - o czym jest?

Za nami już sześć edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dla niektórych uczestników program okazał się jedynie eksperymentem, a inni odnaleźli prawdziwą miłość i dalej wiodą wspólne życie. Widzowie z zapartym tchem obserwują swoich ulubieńców w mediach społecznościowych, a dzięki nowej produkcji "Ślub od pierwszego wejrzenia. Dalsze losy uczestników" poznają szczegóły miłosnych perypetii. Z najnowszego odcinka dowiadują się o kulisach rozpadu związku Izy i Kamili z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - dlaczego się rozstali?

Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn byli ulubieńcami widzów. Fani programu ucieszyli się więc, kiedy para postanowiła kontynuować swój związek po zakończeniu show. Niestety relacja tej dwójki nie wytrzymała próby czasu. Co się stało?

Na początku byłam bardzo rozczarowana, bo po dniu decyzji tak naprawdę między nami zmieniło się wszystko. Był taki czas, że Kamil przestał się starać, zabiegać o moje względu, nie prawił mi komplementów. Dużo się zmieniło 

- Ten kontakt nam się po prostu oddalał. Ciężko potem było go na nowo scalić. Ani ja nie potrafiłam zrobić pierwszego kroku, ani on nie potrafił. Między nami nie było żadnych kłótni. Jedynie jakieś niedomówienia lub brak rozmowy. Zdarzały się sytuacje, że przez dobre kilka dni nie mieliśmy ze sobą kontaktu - dodała.

Jak podkreśliła, sytuacja pandemiczna i tworzenie związku na odległość dawało im w kość. Para widywała się tylko w weekendy, co doskwierało Izie. Dlatego po pewnym czasie zaczęła dopytywać Kamila, kiedy wspólnie zamieszkają. Mężczyzna jednak zwlekał z decyzją.

- Mijały miesiące. Potem troszeczkę zasłaniał się brakiem pracy. Zaczęłam więc tutaj na Śląsku poruszać swoje kontakty, ale niestety po czterech miesiącach proszenia, żeby się przeprowadził (…) moja cierpliwość się już skończyła. Powiedziałam, że chyba czas odpuścić - wyjawiła uczestniczka.

Przez chwilę para utrzymywała kontakt czysto koleżeński, ale z biegiem czasu Iza uznała, że lepiej, jeśli przestaną się widywać. Obecnie małżonkowie są w trakcie finalizowania rozwodu.

Zobacz wideo: Najbardziej kontrowersyjna para "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”Katarzyna Zięciak i Paweł Olejnik wzięli udział w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego ostatecznie podjęli decyzję o rozwodzie?
Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia | Dalsze losy uczestników" - gdzie oglądać?

Nowe odcinki dostępne są na platformie Player.pl. Zobacz, jak potoczyły się losy pozostałych uczestników.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości