"After" wkrótce wraca na ekrany. Obejrzyj w Player poprzednie części popularnej serii

Seria filmów "After"
Seria filmów "After"
Źródło: materiały prasowe, Player
"After" opowiada namiętną, ale i burzliwą historię miłości Tessy i Hardina. Młodzi kochankowie są postawieni przed trudnymi wyborami, od których zależy ich przyszłość. Wkrótce premiera czwartej i ostatniej części serii. W Playerze zobaczysz trzy wcześniejsze.

"After" - o czy jest film

Główną bohaterką serii "After" jest Tessa, która właśnie rozpoczyna studia. Wkrótce jej świat stanie na głowie za sprawą buntownika Hardina Scotta, o którym marzą niemal wszystkie studentki pierwszego roku.

Hardin jest marzeniem wszystkich studentek pierwszego roku. Początkowo Tessa nie wykazuje nim zainteresowania. Kiedy jdenak dopuszcza go do siebie, nie wie jeszcze, że chłopak skrywa tajemnice, o których woli nie mówić. Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin

"After" - o czym jest seria

Pierwsza część serii zatytułowana po prostu "After" opowiada historię studentki Tessy Young, która rozpoczyna właśnie naukę na uniwersytecie. Choć dziewczyna początkowo odstaje od reszty, dzięki współlokatorce poznaje studenckie życie na kampusie. Niebawem spotka także starszego studenta - Hardina Scotta. Pozornie ta dwójka niewiele ma ze sobą wspólnego. Tessa robi wszystko, żeby unikać takich problematycznych typów jak Hardin. Ten natomiast nigdy nie gustował w grzecznych dziewczynkach. Po jakimś czasie para jednak zakochuje się w sobie, a uporządkowane życie Tessy przestaje istnieć. Młodzi ludzie gubią się w seksie i zmysłowości. Wkrótce na jaw wychodzą mroczne tajemnice z przeszłości Hardina.

Zagraniczne gwiazdy

Źródło: Dzień Dobry TVN
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu

W drugiej część serii zatytułowanej "After We Collided" Tessa nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi po tym, co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina.

"After. Ocal mnie" to trzecia część serii. Widzimy w niej, jak Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

"After 4. Bez siebie nie przetrwamy" - kiedy premiera?

Historia Tessy i Hardina dobiega końca. Przed nami ostatni rozdział ich namiętnej historii. Już wkrótce premiera filmu "After Ever Happy" na podstawie bestsellerowej powieści Anny Todd o takim samym tytule. Produkcja trafi do kin w naszym kraju już 24 sierpnia 2022 roku.

After – gdzie oglądać?

Trze części After dostępne jest online w serwisie VOD Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe, Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości