Gwiazdy

"Seks w wielkim mieście" wraca po latach. W obsadzie zabraknie jednej z głównych bohaterek

Gwiazdy

Aktualizacja:

Od emisji ostatniego odcinka serialu "Seks w wielkim mieście" mija w tym roku 17 lat. Prośby fanów najwyraźniej zostały wysłuchane, bo już za kilka miesięcy w Nowym Jorku ruszą prace nad kontynuacją przebojowej serii. Nie obędzie się jednak bez zmian.

"Seks w wielkim mieście" wraca. Nowy tytuł i zmiany w obsadzie

Na tę wiadomość czekały miliony fanów na całym świecie. "Seks w wielkim mieście" powraca. Nowe odcinki kultowego już serialu będą miały swoją premierę na platformie streamingowej. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis opublikowały krótkie zwiastuny serii na swoich instagramowych profilach.

- Nie mogłam przestać się zastanawiać... Gdzie one teraz są? - dopisała Parker.

Jest też smutna wiadomość. W produkcji zabraknie wcielającej się w Samanthę Jones Kim Cattrall . Serial o nowym tytule "And Just Like That" będzie składać się z 10 odcinków. Opowie historię życia swoich bohaterek po pięćdziesiątce. Pierwsze zdjęcia mają ruszyć późną wiosną w Nowym Jorku.

"Seks w wielkim mieście" z nową kontynuacją

Serial "And Just Like That" nie będzie pierwszą kontynuacją "Seksu w wielkim mieście". Produkcja doczekała się dwóch filmów kinowych. W planach była również trzecia część, ale ostatecznie nie powstała. Dodatkowo w latach 2013-14 amerykańska stacja The CW emitowała prequel serii zatytułowany "The Carrie Diaries". Młodzieńcze perypetie Bradshaw nie powtórzyły jednak sukcesu oryginału i produkcja zakończyła się już po dwóch sezonach.

Odświeżanie seriali sprzed kilkunastu lat to ostatnio bardzo popularne zjawisko. Jeszcze w tym roku swoją premierę będą miały rebooty między innymi "Plotkary" czy "Strażnika Teksasu". Na przyszłą jesień zaplanowana jest też premiera nowego sezonu "Dextera".

Czekacie na nowe przygody Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek?

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości