Gwiazdy

Sebastian Fabijański o swojej twórczości. "Nie chcę być wokalistą, to nie jest moja estetyka"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sebastian Fabijański zagościł w naszym programie i przedstawił swój najnowszy singiel "Huśtawka". Jakie przesłanie niesie za sobą autorski tekst? To osobisty powrót artysty do wspomnień z dzieciństwa.

Sebastian Fabijański – kariera muzyczna

Sebastian Fabijański to ceniony aktor filmowy i absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Od jakiegoś czasu artysta zajmuje się także muzyką. Rok 2020 jest dla niego wyjątkowy. W czerwcu premierę miał jego album "Prymityw", a we wrześniu aktor i jego partnerka Maffashion zostali rodzicami. Ostatnie miesiące zaowocowały także nowym materiałem muzycznym. Sebastian po dobrym przyjęciu debiutanckiego krążka rozpoczął pracę nad kolejnymi utworami. Premiera nowej płyty zatytułowanej "Reset" zaplanowana jest na 19 lutego 2021 roku.

Nowy singiel "Huśtawka"

Artysta na naszej scenie wykonał singiel "Huśtawka", który jest zapowiedzią drugiego krążka. Jak przyznał, słowa, które napisał, nawiązują do jego wspomnień i stanów emocjonalnych.

To był pierwszy numer na płycie. Od tego zacząłem pisanie płyty. Stwierdziłem, że chcę wyjść na tej płycie od stanu emocjonalnego dziecka. To wszystko, co wydarzyło się w kontekście mojej pierwszej płyty i tych wszystkich afer, które wymknęły się totalnie spod kontroli, sprowokowały pewien stan emocjonalny. Poczułem się znów tak, jak przed laty, gdy byłem małym chłopcem. Takie są fakty, moje dzieciństwo było pełne konfrontacyjnego stanu emocjonalnego

- powiedział.

Artysta podkreślił także, że rap jest tym, co gra mu w duszy. Swoje emocje i przemyślenia Sebastian zdecydowanie bardziej woli wygłaszać, niż wyśpiewywać.

Mimo że uczyłem się w szkole teatralnej śpiewać, to jednak mam takie poczucie, że nie chce być wokalistą. To nie jest moja estetyka. Ja wole jednak trochę powiedzieć

- dodał.

Posłuchajcie nowego singla "Huśtawka".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Utrata węchu i smaku to charakterystyczne objawy koronawirusa. Fizjoterapeuta nie odzyskał ich od marca

Dorota Szelągowska ma koronawirusa: "Przewrotnie zaraziłam się we własnym domu"

Duszpasterz serc. Mówił o ludziach i dla ludzi. Wspomnienie o ks. Piotrze Pawlukiewiczu

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości