Gwiazdy

„Ściernisco” zespołu Golec uOrkiestra w wykonaniu żołnierzy US Army ma już ponad 2 mln wyświetleń

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bracia Golec

Amerykańscy żołnierze śpiewają "Ściernisco"! Bracia Golec są piosnkę Golec uOrkiestra! Żołnierze z The United States Air Force Band przygotowali tę piosenkę na powitanie polskich generałów w Waszyngtonie.

Bracia Golcowie przyznali, że są w "szoku" po tym, jak zobaczyli nagranie na którym amerykańscy żołnierze śpiewają ich hit "Ściernisco". Muzycy zapewnili swoich fanów, że w takiej formie, tego utworu, jeszcze nikt nie słyszał. Cover w wykonaniu The United States Air Force Band jest naprawdę wyjątkowy. Utwór stał się hitem internetu! "Ściernisco" w ciągu dwóch zdobyło w mediach społecznościowych dziesiątki tysięcy reakcji oraz dwa miliony wyświetleń!

Gwarantujemy, że takiej wersji "Ściernisca" jeszcze nie słyszeliście

- napisali w mediach społecznościowych autorzy oryginału.

"Ściernisco" z amerykańskim akcentem

Utwór "Ściernisko" Żołnierze z amerykańskiej Orkiestry Sił Powietrznych śpiewają z akcentem typowym dla swojego rodzimego języka: "Już wyciąłem wszystkie krzaki, teraz zwożę żwir". Film z wykonaniem coveru zespołu Golec uOrkiestra został zamieszczony na oficjalnym profilu Ambasady i Konsulatu USA w Polsce.

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU ?? Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ☺️ Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście❣️ Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band @usafband ?? @usairforce że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt ❗️ Air Force Band @usafband Serdecznie Pozdrawiamy ?????? A Was, kochani Fani, zapraszamy do obejrzenia tego niesamowicie oryginalnego wykonania

Pod postem pojawiły się słowa uznania dla umiejętności muzyków i wokalistów. Internauci piszą:

  • To nie jest szok! To jest hit! Jakby to zespolic i nagrać to dopiero zrobi furorę! ?❤️
  • ❤️Mój 7 letni syn stwierdził że jest super
  • Jestem pod wrażeniem jak dobrze śpiewają po polsku
  • Aż mam ciarki ? coś wspaniałego ?

Czy faktycznie tak dobrze im poszło? Zobacz wideo i oceń sam.

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości