Gwiazdy

Sara James szczęśliwa przed półfinałem "Mam Talent". "Jestem super podekscytowana!"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Sara James

Sara James, utalentowana młoda wokalistka, ponownie stanie na scenie amerykańskiego programu "Mam Talent". - Już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! - poprosiła 14-letnia artystka. Kiedy zobaczymy występ zdolnej Polki? Z kim się zmierzy?

Cały świat usłyszał o polskiej wokalistce, kiedy zaśpiewała utwór Billie Eilish pt. "Lovely" w amerykańskim "Mam Talent". Swoim głosem oczarowa jury i została doceniona przez samego Simona Cowella, który nacisnął słynny "złoty przycisk". Dzięki jego decyzji Sara James automatycznie przeszła do półfinału programu.

-  Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki. To było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę, byś ty zapamiętała tę chwilę na zawsze - powiedział łowca talentów.

Zobacz wideo: Muzyka

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Sara James w półfinale amerykańskiej edycji "Mam Talent" - kiedy wystąpi?

Półfinał talent show zbliża się wielkimi krokami. Szczęśliwa Sara James za pośrednictwem Instagrama poprosiła fanów, by trzymali za nią kciuki oraz poinformowała, kiedy dokładnie wystąpi.

- To się dzieje naprawdę! Już za kilka dni, o godzinie 3:00 w nocy z wtorku na środę polskiego czasu - półfinał @agt na żywo, prosto z Los Angeles, z moim udziałem! Mimo 30 godzin spędzonych w podróży i ogromu pracy - jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! Trochę się stresuję, ale przede wszystkim jestem super podekscytowana! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! Buziaki! - napisała 14-letnia artystka.

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów dodających otuchy. "Powodzenia Sara. Polska jest z Ciebie dumna", "Nie możemy się doczekać", "Będzie dobrze, dasz radę", "Jesteś najlepsza!" - czytamy.

Za wokalistkę trzymają kciuki również koleżanki i koledzy z muzycznej branży. - Leć pięknoto! 3mam kciuki - napisała Cleo. - Jesteś Wielka! Trzymamy kciuki - dodała Katarzyna Sawczuk. - GO FOR IT - skomentował Dawid Kwiatkowski.

America's Got Talent 17 - 3. półfinał. Uczestnicy 

  • Amanda Mammana
  • Celia Muñoz
  • Cline Twins Funkanometry
  • Hayden Kristal
  • Jojo and Bri
  • MPLUSPLUS
  • Mia Morris
  • Nicolas RIBS
  • Sara James
  • XOMG POP!

Do finału America's Got Talent 17 zakwalifikowali się już: Drake Milligan, Avery Dixon, Yu Hojin i Chapel Hart.

Zobacz wideo: Sara James - niezwykły talent z Polski

Sara James - niezwykły talent z Polski
Sara James - niezwykły talent z Polski Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Getty Images

Pozostałe wiadomości