Sandra Kubicka zadebiutowała jako aktorka u boku Tomasza Karolaka. "Dziwne było z nim grać". Z jakiego powodu?

KUBICKA_FILM
Już 20 sierpnia w kinach pojawi się nowa polska produkcja pt. "The End". W rolach głównych wystąpią m.in. Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, a także Sandra Kubicka. Czy modelka planuje zostać teraz aktorką?

Sandra Kubicka o pracy z Tomaszem Karolakiem

O filmie "The End" jest już głośno od kilku miesięcy. Jego premiera została przesunięta na 20 sierpnia ze względu na wcześniejsze obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Dużo na temat owej produkcji w mediach społecznościowych mówiła już Sandra Kubicka, która w tym obrazie zadebiutowała na wielkim ekranie. Okazuje się, że nie musiała starać się o rolę podczas zdjęć próbnych, ponieważ producentka bardzo chciała umieścić modelkę w swoim filmie.

- To było moje największe marzenie. Nie sądziłam, że wydarzy się tak szybko i bez castingu . W ogóle dla mnie było to bardzo dziwne grać z Tomkiem Karolakiem, bo jestem jego ogromną fanką i zawsze byłam. Oglądałam jego wszystkie filmy. Jako dziewczynka oglądałam go w telewizorze - mówiła Sandra Kubicka w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą.

Zdradziła, że nieco stresowała się spotkaniem w pracy ze swoim idolem, jednak Tomasz Karolak dbał o to, by modelka czuła się na planie komfortowo. Nieustannie służył jej radą i podpowiadał, co ma robić. A w kogo wcieliła się blond piękność?

- Ja będę kobietą-kotem, czyli pojawiam się i znikam, chodzę swoimi ścieżkami, robię, co chcę. Będziecie na pewno widzieli mnie bardzo wiele razy u boku Tomka - zdradziła modelka.

Sandra Kubicka w filmie "The End"

To była pierwsza styczność Sandry Kubickiej z planem filmowym, jednak modelka nie wyklucza, że nie jedyna. Jest otwarta na nowe propozycje, a współpraca z aktorami bardzo jej się spodobała. W rozmowie z Sabiną Ziębą wyznała: - Mam nadzieję, że to będzie pierwszy i nie ostatni film . Modelka uwielbia bowiem podejmować się różnych wyzwań i nabywać cały czas kolejne doświadczenia.

- Ja po prostu chcę przechodzić przez różne przygody i to była kolejna przygoda. Na pewno nie zmienię totalnie kierunku, ale jeżeli dostanę taką propozycję, to czemu nie. Może serial, może film kolejny, może zagraniczny... Na pewno nie będę śpiewać, to jest coś, za co się nigdy nie wezmę - dodała Sandra Kubicka.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości