Gwiazdy

Ryan Gosling podbija kino akcji. "To była prawdziwa próba ognia"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Ryan Gosling w kinie akcji
Ryan Gosling w kinie akcji Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Ryan Gosling podjął kolejne aktorskie wyzwanie. Tym razem spróbował swoich sił w filmie akcji. Udział w tego typu produkcji było jego marzeniem z dzieciństwa. W jaki sposób aktor przygotowywał się do nowej roli?

Ryan Gosling w "The Gray Man"

Ryan Gosling to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Kanadyjczyk był dwukrotnie nominowany do Oscara. Grał w hitach, takich jak "La La Land", czy "Nice Guys. Równi goście". Teraz możemy go podziwiać w "The Gray Man", który zaliczany jest do filmów kina akcji. W rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Sandrą Hajduk-Popińską, artysta powiedział, że zawsze chciał spróbować sił w tego typu produkcji.

- Uważam, że "The Gray Man" jest bardzo ekstremalny. Mam w prawdzie na koncie filmy, w których wiele się działo, ale (...) tu jest aż 9 intensywnych scen. To była prawdziwa próba ognia - podkreślił.

Kulisy produkcji "The Gray Man"

Nowa rola wymagała od aktora doskonałej kondycji fizycznej, dlatego musiał się do niej odpowiednio przygotować. - Podnosiłem ciężary, wykluczyłem pewne rzeczy z diety - powiedział Ryan Gosling. Artysta podkreślił, że pomagał mu sztab ludzi, w tym były członek Delta Force.

Specjalista był cały czas obecny na planie i starał się pokazywać aktorowi, na co powinien zwracać uwagę, by udało się mu stworzyć wiarygodną postać. - Dzięki jego wskazówkom film jest jeszcze bardziej autentyczny. Mam nadzieję, że nam to wyszło - podsumował Ryan Gosling.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości