Ryan Gosling świętował 40. urodziny. Tych rzeczy o nim nie wiedzieliście

Ryan Gosling, znany z takich hitowych produkcji jak "Drive", "La La Land" czy "Pamiętnik" - choć trudno w to uwierzyć - skończył niedawno 40 lat. Z tej okazji Mateusz Hładki przygotował nieznane ciekawostki z życia przystojnego aktora. Kanadyjski gwiazdor potrafi zaskoczyć.

40. urodziny Ryana Goslinga

Ryan Gosling 12 listopada obchodził 40. urodziny. Mateusz Hładki pokazał widzom z tej okazji archiwalną fotografię kanadyjskiego aktora. Opowiedział też dwie ciekawostki na jego temat.

To jest bardzo ciekawy facet. Czy przyszłoby wam do głowy, że takiego przystojniaka najbardziej relaksuje… robienie na drutach? Podobno na jakimś planie przysiadł się do pań, które robiły na drutach i zaczął razem z nimi i uznał, że go to bardzo odpręża

- mówił dziennikarz.

Na tym nie koniec. Gosling nie tylko potrafi dziergać na drutach. By uciec od blasku reflektorów, gwiazdor postanowił przez pewien czas pomieszkać na łonie natury.

Gdy szukał ucieczki od blichtru Hollywood, na dwa miesiące zamieszkał w lesie w namiocie

- zdradził nam Hładki.

Ryan Gosling - życiorys i kariera

Ryan Gosling urodził się w Kanadzie. Aktorstwem po raz w pierwszy zainteresował się po obejrzeniu filmu "Rambo - pierwsza krew", o czym wielokrotnie przypominał w wywiadach. Dziś nie trzeba go już przedstawiać. Kanadyjczyk znany jest na całym świecie. W 2007 roku aktor nominowany był do Oscara za film "Szkolny chwyt", a 10 lat później za rolę w "La La Land" otrzymał Złoty Glob.

Prywatnie gwiazdor od dziewięciu lat jest związany z aktorką Evą Mendes, z którą ma dwie córki: Esmeraldę i Amandę-Lee. Uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Zagościł nawet na słynnej liście najseksowniejszych mężczyzn wg magazynu "People".

Zobacz też:

Tajniki pracy alpinisty przemysłowego. "Respekt do wysokości musi być ciągle zachowany"

Jak zrobić fale i loki z sesji "Top Model"? Poznaj tajniki pracy stylistów na planie programu

Billie Eilish zaprezentowała nowy singiel "Therefore I Am". Sama wyreżyserowała teledysk

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Mateusz Hładki

podziel się:

Pozostałe wiadomości