Gwiazdy

Robert Lewandowski odwiedził z rodziną wyjątkowe miejsce. "Zabawa, śmiech i odrobina magii"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, mimo intensywnych treningów i napiętego harmonogramu, znajduje czas na dla rodziny. Na instagramowym profilu piłkarza pojawiło się zdjęcie, na którym zapozował z córkami w malowniczym, bajkowym parku rozrywki. Fani błyskawicznie zareagowali na rozczulający kadr.

Robert Lewandowski po zwycięskim meczu, rozegranym w sobotę 18 września 2021 roku, postanowił oderwać się od sportowej rutyny i wybrał się z całą rodziną na spacer do niezwykłego parku rozrywki. Fotografia z miejsca emanującego bajkową atmosferą bardzo przypadła do gustu internautom z całego świata.

Robert Lewandowski na zdjęciu z córkami

Na instagramowym profilu Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym dumny tata zapozował z Klarą i Laurą na tle nietuzinkowego krajobrazu. Park, do którego sportowiec wybrał się z córkami w niedzielne popołudnie, pełen był bajkowych inspiracji, które z całą pewnością spodobały się dzieciom.

Dzień wypełniony zabawą, śmiechem i odrobiną magii

- napisał pod fotografią znany piłkarz. Baśniowe miejsce zachwyciło także internautów, którzy z zapałem komentowali ujęcie z rodzinnego spaceru. Pod postem pojawiły się wpisy od fanów z całego świata.

Robert Lewandowski - najlepszy piłkarz i wzorowy tata

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Małżeństwo wychowuje dwie córki, Klarę i Laurę. Rodzice perfekcyjnie dzielą swój czas pomiędzy obowiązki zawodowe i życie prywatne, które bez wątpienia jest dla nich największą wartością.

Zdjęcie opublikowane przez znanego piłkarza na łamach popularnej aplikacji wywołało lawinę komentarzy. Fani zwrócili uwagę na to, że jest on nie tylko wybitnie utalentowanym sportowcem, ale także wzorowym ojcem, który dba o to, by dzieciństwo jego córek pełne było niezapomnianych chwil.

"Najlepszy ojciec", "Najlepszy piłkarz na świecie", "Brawo rodzina Lewandowskich", "Najlepiej spędzony czas" - pisali internauci pod zdjęciem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lewandowscy o wspólnym życiu

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości