Robbie Williams wydał płytę na 25-lecie solowej działalności: "Musiałem nagrać 29 wokali"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Robbie Williams od 25 lat solo na scenie
Robbie Williams od 25 lat solo na scenie
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Robbie Williams świętuje 25 lat solowej kariery. Z tej okazji przypomina swoje przeboje w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Jakie uczucia towarzyszyły mu podczas nagrywania płyty? Na to pytanie artysta odpowiedział w Dzień Dobry TVN.

Robbie Williams wydał płytę z okazji 25-lecia solowej działalności

9 września 2022 roku ukazał się album "XXV Robbiego Williamsa". Pierwszym utworem promującym płytę była nowa wersja hitu "Angels".  - Musiałem nagrać 29 wokali na tę płytę. Nigdy wcześniej tylu nie nagrywałem. Chodzi mi o to, że to było upierdliwe - przyznał artysta w rozmowie z Gabi Drzewiecką, reporterką Dzień Dobry TVN.

Na płycie obok znanych przebojów odnajdziemy zupełnie nowy utwór zatytułowany "Lost", który opowiada o czasie, kiedy artysta oddał się lekkomyślnemu zachowaniu. - Smutek i melancholia zawarte w tych akordach już nie występują w moim życiu. Może to byłoby interesujące napisać do tej smutnej muzyki tekst: "Wszystko jest porządku. Teraz naprawdę nie mogę narzekać" - zaśmiał się Robbie Williams.

 Robbie Williams o emeryturze

Jakiś czas temu Robbie Williams wyznał, że ma dość występowania. Planował wycofać się z branży muzycznej. - Przeszedłem na emeryturę w 2006 roku. W czasie tych trzech lat dobrowolnej emerytury wszystko we mnie się rozpadło. Zrozumiałem, że potrzebuję jakiegoś celu albo umrę. Wiedziałem, że muszę wymyślić, jak sprawić, by ten dar, którym zostałem obdarzony, był dla mnie rzeczywiście darem, a nie kulą u nogi. I to się udało - wyjaśnił rozmówca Dzień Dobry TVN.

Powstaje filmowa biografia Robbiego Williamsa. Czego możemy się po niej spodziewać? Jakie są dzieci artysty? Czego wokalistę nauczyli rodzice? Posłuchaj całego wywiadu w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości