25-lecie

  Robbie Williams świętuje 25 lat solowej kariery. Z tej okazji przypomina swoje przeboje w nowych aranżacjach. Jakie uczucia towarzyszyły mu podczas nagrywania płyty? Na to pytanie artysta odpowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Z okazji 25-lecia TVN przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursów. Jeden z nich właśnie ruszył. Nagraj krótkie wideo, w którym wyrażasz sobie, weź udział w naszym spocie urodzinowym i wygrywaj nagrody. Do zgarnięcia 10 telewizorów oraz 30 rocznych dostępów do Playera. To co? Działamy!

  Justyna Steczkowska w tym roku szykuje dla fanów ogromną niespodziankę. Z okazji 25-lecia działalności artystycznej, wokalistka pracuje nad specjalnym wydawnictwem. W tworzeniu nowego materiału pomaga jej szwagier Misza Hairulin. Jak wygląda rodzinna współpraca?

  Justyna Steczkowska - jej głos znamy od 25 lat, ma na koncie tysiące koncertów i setki sesji zdjęciowych. Z okazji okrągłej rocznicy twórczości postanowiła zrobić coś po raz pierwszy. Wokalistka wystąpiła przed obiektywem pod wodą. Na planie towarzyszyła jej nasza reporterka, Sandra Hajduk.

  Kasia Kowalska, po 10 latach, wraca z nową płytą! Przedsmakiem nowego wydawnictwa jest utwór "Alannah (tak niewiele chce)", który mieliśmy okazję usłyszeć dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Szymon Wydra i Carpe Diem obchodzą w tym roku 25-lecie istnienia zespołu. Z tej okazji planują wydanie kolejnej płyty. Jej zapowiedzią jest utwór "Dla Ciebie", który grupa zagrała na scenie Dzień Dobry TVN.