Gwiazdy

Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z Festiwalu w Gdyni. "Gratulacje dla mojej Ukochanej za debiut na czerwonym dywanie"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
46. festiwal filmowy w Gdyni

Rafał Zawierucha był jedną z gwiazd podczas 46. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktor promował najnowszy film ze swoim udziałem "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje". Na czerwonym dywanie nie był jednak sam – towarzyszyła mu partnerka. W poście na Instagramie, gwiazdor pogratulował jej debiutu i podziękował za wsparcie. 

 Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie w Gdyni

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dobiegł końca, ale wspomnienie tegorocznej gali jest wciąż żywe. Jedną z gwiazd, która pojawiła się na czerwonym dywanie był Rafał Zawierucha. Aktor zamieścił na swoim Instagramie kilka zdjęć z festiwalu na którym promował film "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje" w reżyserii Mateusza Rakowicza. Choć obraz nie został wyróżniony w najważniejszych kategoriach, to jury doceniło wyjątkowe kostiumy za które odpowiedzialna była Marta Ostrowicz. Aktor pogratulował jej nagrody.

- Znakomita energia, cudowne rozmowy i wielu twórców których pasją jest kino - którzy chcą robić świetne filmy. Dziękuję że mogłem wspólnie z Wami celebrować święto polskiego kina. Gratulacje dla Marty Ostrowicz, która otrzymała nagrodę za kostiumy w @najmrofilm oraz wszystkich zwycięzców tegorocznego @fpffgdynia – napisał.

Rafał Zawierucha i Beata Wiśnicka na czerwonym dywanie

Rafał Zawierucha nie pojawił się na festiwalu sam. Na czerwonym dywanie towarzyszyła mu partnerka, Beata Wiśnicka dla której był to debiut na tego typu imprezie. W swoim poście, aktor pogratulował i podziękował swojej ukochanej.

- Gratulacje dla mojej Ukochanej @beata_wisnicka za debiut na czerwonym dywanie i dziękuję za to, że wspiera mnie w każdym momencie filmowym i życiowym – napisał.

Pod zdjęciem pojawiły się wpisy fanów, którzy nie szczędzili parze komplementów. Wśród komentujących znalazły się również inne gwiazdy. "Piękni Wy" - napisała Joanna Koroniewska. Komentarz zamieścił także Michał Koterski, który napisał: "Coś pięknego".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni

Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni
Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Jacek Kurnikowski/AKPA/bezpłatne materiały prasowe

Pozostałe wiadomości