Gwiazdy

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Gwiazdy

Aktualizacja:

Aktorka Agnieszka Mrozińska i piosenkarka Maja Hyży udowadniają, że w polskim show-biznesie istnieją prawdziwe przyjaźnie. Wpierają się w życiu prywatnym, w trudach macierzyństwa, jak i w codzienności zawodowej. Co najbardziej w sobie cenią?

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska - przyjaciółki

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są razem w najważniejszych i najbardziej przełomowych momentach w życiu. Wspólnie organizują czas swoim dzieciom, celebrują wydarzenia, takie jak baby shower czy urodziny. O bliskiej relacji opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN.

- Maja jako przyjaciółka bardzo mnie wspiera i doradza w wielu kwestiach - powiedziała Mrozińska. - Jesteśmy dobrym przykładem na to, że to istnieje i nie musi trwać od dzieciństwa. My poznałyśmy się w 2017 roku i jesteśmy przyjaciółkami do dzisiaj - dodała Hyży.

Gwiazdy poznały się cztery lata temu na evencie charytatywnym. Od razu znalazły wspólny język i przekonały się, że nadają na tych samych falach. - Jak zobaczyłam Mrozię, to wiedziałam, że to jest mój człowiek, to jest taka pozytywna wariatka - wyznała Maja. - Mamy dokładnie to samo flow i tak naprawdę często mamy głupawkę - podkreśliła Agnieszka.

Hyży i Mrozińska - są razem w ważnych chwilach

Agnieszka niedługo bierze ślub. Zanim ukochany powiedział jej, że chce się z nią ożenić, Maja już o wszystkim wiedziała. Brała udział w przygotowaniu niespodzianki.

- Mieliśmy piątą rocznicę z Aleksem. Dostałam piękne pudełko, napisał, że mnie kocha, że nie ma na co czekać i pewnego dnia odbędzie się nasz ślub - podkreśliła Mrozińska. - Ja o wszystkim wiedziałam, rozmawiałam z Aleksem, jaki jest plan - pochwaliła się Hyży.

Co przyjaciółki najbardziej w sobie cenią? - To, że w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć - powiedziała Mrozińska. - Taka szczerość, prostota, nie ma napuszenia. Agnieszka była w momencie, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży z Tosią - dodała zadowolona Maja.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości