"Przestrzegam wszystkich!" Marcin Prokop padł ofiarą oszustów

Marcin Prokop
Marcin Prokop
Jedna z firm nielegalnie i bez wiedzy Marcina Prokopa wykorzystała jego wizerunek w reklamie swoich usług. Kiedy dziennikarz się o tym dowiedział, od razu zaapelował do swoich fanów: "Nie mam nic wspólnego z tą złodziejską próbą wyłudzenia waszych ciężko zarobionych pieniędzy".

Marcin Prokop ostrzega przed oszustwem

Marcin Prokop padł ofiarą oszustów. Jedna z firm oświadczyła, że prowadzący Prokop korzysta z ich usług i dzięki tej firmie zarabia ogromne pieniądze. To nie koniec, dalej czytamy, że do wszystkiego miał go namówić Kuba Wojewódzki!

W celu zademonstrowania wydajności tej platformy, Wojewódzki przekonał Marcina Prokopa do wpłacenia 250 euro na żywo podczas programu. Marcin Prokop był zaskoczony, kiedy zaczął czerpać zyski z CyprtoBoom już po pierwszym zakupie bitcoins - tak brzmiał tekst na stronie oszustów.

Wpis na stronie reklamującej działalność firmy został wzbogacony o screen z "Dzień dobry TVN".

Oświadczenie Marcina Prokopa

Marcin Prokop zareagował od razu. Wystosował specjalne oświadczenie do wszystkich jego fanów:

Nie podejrzewam aby byli wśród was tacy, którzy skłonni są uwierzyć w podobne brednie ale na wszelki wypadek informuję, że nie mam nic wspólnego z tą złodziejską próbą wyłudzenia waszych ciężko zarobionych pieniędzy i przestrzegam wszystkich przed podobnymi pseudoreklamami. Podajcie dalej, aby ostrzec innych - napisał Marcin Prokop na swoim Instagramie.

Fot. Instagram

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy TVN padają ofiarą oszustów. Wcześniej wykorzystano bezprawnie wizerunki m.in. Martyny Wojciechowskiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan czy Magdy Mołek.

Zobacz też:

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości