Gwiazdy

Twórcy "Kontroli" we wspólnym wywiadzie. Szczerze o coming oucie i fenomenie serialu

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
Miesiąc Dumy z serialem "Kontrola"
Miesiąc Dumy z serialem "Kontrola"
wideo 2/6

Już w najbliższą niedzielę 26 czerwca o 17:00 na kanale tvnpl na platformie YouTube swoją premierę będzie miał najnowszy odcinek podcastu "Chodzą słuchy" z udziałem twórców serialu "Kontrola" - Anu Czerwińskim oraz Nataszą Parzymies. Goście uczczą wspólnie Miesiąc Dumy i opowiedzą o stereotypach dotyczących środowiska LGBT.

"Chodzą słuchy" - premiera wywiadu z Anu Czerwińskim i Nataszą Parzymies

Anu Czerwiński wcielił się w "Kontroli" we Franka - pierwszą w polskiej kinematografii postać transpłciową. Możliwość tę otrzymał od Nataszy Parzymies, czyli reżyserki i scenarzystki kultowego serialu, którego finałowy sezon dostępny jest już od 1 czerwca na platformie Player.

Anu i Natasza w najbliższą niedzielę wystąpią w podcaście "Chodzą słuchy" i udzielą wspólnego wywiadu, w którym opowiedzą o własnych doświadczeniach związanych z coming outem, stereotypami dotyczącymi środowiska LGBT oraz o fenomenie tworzonej przez nich produkcji. W ten sposób uczczą LGBT Pride Month, w Polsce nazywany Miesiącem Dumy.

Wspomniany odcinek podcastu będzie można obejrzeć już 26 czerwca o 17:00 na platformie YouTube.

"Kontrola" w TVN

25 czerwca o 14:00 w Warszawie rozpocznie się Parada Równości 2022. Jej zwieńczeniem o 19:00 będzie darmowy pokaz 4. sezonu "Kontroli" w Kinotece, w ramach którego przybyli na seans widzowie spotkają się z twórcami produkcji.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, czy miłość dwóch głównych bohaterek serialu - Natalii i Majki - przetrwa mimo przeciwności losu. Poprzednie sezony "Kontroli" emitowane są również na antenie TVN. Ostatni odcinek już 29 czerwca o 23:50.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości