Gwiazdy

Piotr Gąsowski opowiedział o patchworkowej rodzinie. Aktor ma przepis na udane relacje z byłymi partnerkami

Gwiazdy

Piotr Gąsowski

Niedawno Piotr Gąsowski opowiedział nieco więcej o swoim życiu prywatnym i patchworkowej rodzinie. Aktor przyznał, że mimo rozstania utrzymuje przyjacielskie relacje z byłymi partnerkami, z którymi doczekał się dzieci. Jaki sposób na dobre relacje w rodzinie ma artysta?

Piotr Gąsowski – życie prywatne

Piotr Gąsowski to aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny i pisarz. Choć o swoim prywatnym życiu mówi niewiele, w ostatnim wywiadzie dla Plejady zdradził kilka szczegółów dotyczących najbliższej rodziny. Jak wiemy, aktor przez kilkanaście lat był w związku z Hanną Śleszyńską, a owocem ich miłości jest syn Jakub. Następnie związał się z tancerką Anną Głogowską, z którą w 2007 roku doczekał się córeczki Julii. Jak mówi sam zainteresowany, z obiema paniami utrzymuje przyjacielskie relacje, tworząc przy tym zgraną patchworkową rodzinę.

- To wszystko wymaga pracy, chęci zrozumienia, że nie jesteśmy doskonali i przede wszystkim wsadzenia sobie naszych ambicji głęboko w... ponieważ mamy dzieci, więc jeśli to zrozumiemy i popracujemy nad tym wspólnie to, to taki jest mój przepis - zakończył prezenter.

Piotr Gąsowski o synu

Kuba Gąsowski to 25-letni syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego, który postanowił iść w ślady mamy i taty. Młody aktor ma już na swoim koncie udział w kilku filmach i serialach. Wystąpił między innymi w "Na Wspólnej", czy "Listach do M. 4", a jego kariera wciąż się rozwija. Co ciekawe, Jakub nigdy nie prosił rodziców o pomoc. Swoją drogę artystyczną pragnął rozwijać i kształcić samodzielnie.

- Jestem dumny z jednego i drugiego dziecka, jestem dumny z tego, że Kuba jest ambitny, że chce iść swoją drogą, że nigdy nie prosił mnie o protekcję, ale nawet jakby mnie kiedyś poprosił, to i tak bym był z niego dumny, ale nie prosił do tej pory - zaradził Plejadzie Piotr Gąsowski.

Kuba niedawno pochwalił się w sieci swoją piękną dziewczyną. Wszystko wskazuje na to, że tata bardzo polubił wybrankę syna.

- Świetna dziewczyna, młoda pani architekt. Cieszę się, bo widzę, że są szanse, ale nie zapeszam - uśmiechał się Piotr Gąsowski.

Hanna Śleszyńska z synami w rozmowie na temat swojej rodzinnej siły

Zobacz także:

Piotr Gąsowski nie poleciał na wakacje i został na lotnisku. "Nie uwierzycie, co mi się przytrafiło, płakać mi się chce"

Hanna Śleszyńska z synami. Czym zajmują się Mikołaj Magnuski i Kuba Gąsowski?

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jakie pasje zaszczepili w swoich dzieciach Wojciech Mann i Piotr Gąsowski?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości