Fani Roxette w żałobie. Rok po śmierci Marie Fredriksson lider grupy przekazał kolejną smutną wiadomość

Roxette
Dzień Dobry TVN
Zespół Roxette przeżywa kolejny dramat. Rok po śmierci szwedzkiej wokalistki media obiegła smutna wiadomość. W wieku 60 lat odszedł perkusista legendarnej grupy - Pelle Alsing. O śmierci muzyka poinformował Per Gessle.

Pelle Alsing z Roxette nie żyje

Roxette to zespół, który wylansował takie hity jak "It Must Have Been Love", "Listen To Your Heart" czy "The Look". Grupa sprzedała ponad 75 milionów płyt na całym świecie, a na koncertach zbierały się tłumy słuchaczy. Niestety w 2016 roku zespół zawiesił działalność ze względu na ciężką chorobę wokalistki. Marie Fredriksson przyznała, że zdiagnozowano u niej nowotwór mózgu. 9 grudnia 2019 media obiegła przykra wieść o śmierci piosenkarki. Wokalistka znana z popowo-rockowego duetu Roxette przegrała walkę z rakiem, z którym walczyła od siedmiu lat. Fani z wielkim smutkiem pożegnali liderkę grupy. Rok później Per Gessle przekazał na Twitterze kolejną tragiczną wieść. Nie żyje znany muzyk związany z Roxette.

Lider Roxette o zmarłym muzyku

Wokalista Per Gessle opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym poinformował o śmierci perkusisty Roxette. Pelle Alsing odszedł w wieku 60 lat, a przyczyny śmierci nie zostały publicznie ujawnione.

- Ze smutkiem informuję, że odszedł nasz ukochany Pelle Alsing. Był nie tylko niesamowitym i pomysłowym perkusistą, który pomagał nam tworzyć brzmienie Roxette od pierwszego dnia, ale był także najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wyobrazić, życzliwym i hojnym człowiekiem z największym biciem serca dla każdego. Zawsze był najzabawniejszy ze wszystkich, ten z największym uśmiechem na twarzy. Ten, który najbardziej cię wspierał, kiedy miałeś wątpliwości. (…) Będzie mi naprawdę brakowało go o wiele bardziej, niż mogą powiedzieć słowa. Całą moją miłość kieruje się do jego żony, rodziny i przyjaciół - napisał artysta.

Roxette – wielki powrót po latach. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Czy osoby przyjmujące leki mogą się zaszczepić przeciwko COVID-19? "Niektóre choroby są przeciwwskazaniem"

Porzucenie pracy przez pracownika – jakie są skutki?

Zaszczepisz się na COVID-19? Możesz liczyć na pewne przywileje

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla