Gwiazdy

Paris Hilton odniosła się do pogłosek o ciąży. Kiedy jej rodzina się powiększy?

Gwiazdy

Informacja o tym, że Paris Hilton jest w ciąży, pojawiła się w mediach na całym świecie. Celebrytka postanowiła je skomentować i rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat. Wspomniała też o ślubie. Czy faktycznie spodziewa się dziecka?

Paris Hilton i Carter Reum

Paris Hilton i Carter Reum zaręczyli się w 40. urodziny celebrytki. Biznesmen kupił swojej ukochanej ogromny pierścionek z brylantem. Wykonał go prawnuk sławnego Louisa Cartiera. Carter oświadczył się Paris na wspólnych, tropikalnych wakacjach. Hilton zgodziła się i podkreśliła, że to z nim chciałaby spędzić resztę życia.

Dla Paris były to już czwarte zaręczyny. Tym razem jednak jej plany są bardzo sprecyzowane. Hilton chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Dobry czas w życiu prywatnym wpłynął pozytywnie również na jej karierę, która przeżywa właśnie renesans.

Paris Hilton i Carter Reum

Celebrytka zdementowała pogłoski o ciąży. Zrobiła to za pomocą swojego podcastu. Jak podkreśliła, niesamowicie istotna jest dla niej kolejność wydarzeń w jej życiu prywatnym. Dlatego najpierw chce, aby odbył się ślub z Carterem Reumem, a dopiero później przyjdzie czas na dziecko.

Nie jestem w ciąży, jeszcze nie. Czekam do ślubu

- powiedziała stanowczo Hilton.

Zależy jej na jeszcze jednym. Chce, żeby suknia ślubna wyglądała na niej idealnie, a kreacja jest już w trakcie szycia. Paris zamierza powiększyć rodzinę i razem z narzeczonym planują takie zmiany na 2022 rok.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości