Hugh Grant krytykowany za wywiad z Ashley Graham. "Moim zdaniem był arogancki"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Newsy ze świata gwiazd
Newsy ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Rozmowa Hugh Granta z modelką Ashley Graham podczas tegorocznego rozdania Oscarów wzbudziła spore kontrowersje wśród internatów. Zdaniem wielu z nich, aktor zachowywał się arogancko. Dlaczego? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała reporterka Sandra Hajduk-Popińska.

Oscary 2023. Wywiad z Hugh Grantem

Od rozdania Oscarów minęło już kilka dni, jednak media wciąż żyją tym, co działo się tego wieczoru. Jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń jest m.in. rozmowa aktora Hugh Granta z modelką Ashley Graham, która w tym roku przeprowadzała przedoscarowe wywiady na czerwonym dywanie.

Modelka zapytała go m.in. o to, jak bawił się na planie filmu "Glass Onion". Aktor odpowiedział jej, że praktycznie go tam nie było, ponieważ pojawił się w jednej ze scen tylko na kilka sekund. - Ale jednak się pojawiłeś. I miałeś z tego fun, prawda? - dopytywała modelka. - Prawie - zakończył rozmowę Grant.

Hugh Grant rozmówca niełatwy

Zachowanie Hugh Granta wzbudziło kontrowersję wśród niektórych internautów. - Oczywiście zdania są podzielone, jak w każdej sprawie - tłumaczy reporterka Sandra Hajduk-Popińska. Część z nich twierdzi, że aktor był arogancki, a pozostali są zdania, że to modelka nie przygotowała się do rozmowy. Co na ten temat uważają nasi prowadzący?

- Ja nie widziałam całego wywiadu, więc nie mogę się za bardzo wypowiadać, ale, pytanie o "Glass Onion" było bardzo nietrafione, bo rzeczywiście Hugh Grant występuje tam w jednej scenie, i ta scena wygląda tak, że on tylko otwiera drzwi i woła swojego partnera - tłumaczyła Anna Kalczyńska-Maciejowska.

- Ja obejrzałem cały wywiad, bo interesuję się twórczością Hugh Granta, jestem jego wielkim fanem, poza tym znam człowieka. Moim zdaniem był arogancki - dodał Andrzej Sołtysik.

- Trochę rolą gwiazdy na takim wydarzeniu jest promowanie i tego wydarzenia i filmu, nawet jeśli zagrał gdzieś tylko trzy sekundy - podsumowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Cindy Ord/VF23 / Contributor

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości