Gwiazdy

Brad Pitt zachwycił na tegorocznych Oscarach. Laureatka nagrody nie mogła oderwać od niego wzroku

Gwiazdy

Brad Pitt, Oscary

Gdy Brad Pitt wyszedł na scenę podczas oscarowej gali, wiele kobiet na całym świecie wstrzymało oddech. Widać, że aktor przeżył już rozstanie z Angeliną Jolie, tryska humorem i wygląda, jak za swoich najlepszych czasów. Jego urokowi uległa nawet tegoroczna laureatka prestiżowej nagrody. Co powiedziała?

Oscary 2021. Brad Pitt na gali rozdania nagród

Od momentu, gdy kilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja, że Brad Pitt pojawi się na gali, wiele fanów czekało z niecierpliwością, aż przystojny aktor wyświetli się na ekranach telewizorów. 57-latek wręczał nagrodę w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa. Gdy wyszedł na scenę z kultową kopertą z wynikami, zaskoczył swoim wyglądem.

Aktor postawił na garnitur o klasycznym kroju z błyszczącego materiału oraz muszkę, jednak uwagę zwracała liczna biżuteria na dłoniach w postaci sygnetu i bransoletek, a także... fryzura. Brad Pitt swoje długie blond włosy zaczesał bowiem w nieco niechlujną kitkę, z której nonszalancko wypuścił kilka kosmyków. Można mieć wrażenie, że owe uczesanie odmłodziło go o kilkanaście lat.

Yuh-Jung Youn o Bradzie Pittcie

Artysta, który w minionym roku otrzymał statuetkę w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy za kreację Cliffa Bootha w filmie "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino, tym razem wręczył nagrodę Yuh-Jung Youn. Było to o tyle niespodziewane, że została ona pierwszą azjatycką aktorką, która zdobyła Oscara w tej kategorii od 1958 roku. 73-latka nie ukrywała swojej radości i nie mogła uwierzyć we własne szczęście. Była zachwycona tym, że nagrodę wręcza jej kultowy aktor.

- To pan! Wreszcie Brad Pitt! Miło pana poznać. Gdzie pan był, kiedy kręciliśmy film? - powiedziała, czym rozbawiła publiczność.

Dodała także, że zawsze oglądała Oscary jako wydarzenie telewizyjne, jednak nigdy nie spodziewała się, że znajdzie się na tej uroczystości, a tym bardziej, że odbierze nagrodę.

Po raz 93. w historii rozdano Oscary. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości