Oliwia Bieniuk zmysłowo pozuje w koronkach. Fani: "Przepięknie"

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Oliwia Bieniuk pokazała odważną fotografię

Oliwia Bieniuk doskonale czuje się świecie mody. Osiemnastolatka często zapraszana jest na sesje, a wykonane w ich trakcie zdjęcia można zobaczyć na jej Instagramie. W ostatnim poście pokazała fotografię, na której widzimy ją w szarym garniturze i pięknym, koronkowym biustonoszu.
- A tutaj zdjęcie robione analogiem, a dokładniej z kodaka ? - napisała pod zdjęciem.
Jednak fanów córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w ogóle nie interesował sprzęt, którym wykonano fotografię. Pod zdjęciem posypały się zachwyty nad urodą modelki:
  • Cudna ??
  • Przepięknie?
  • Zwykłe zdjęcie, a czuć klimat jakby minionej epoki, jednak bez odpowiedniej modelki nic się nie uda, zmysłowo, pięknie ❤️?

Oliwia Bieniuk - kim jest?

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej (popularnej aktorki, która zmarła w 2014 roku na raka trzustki) i Jarosława Bieniuka, byłego piłkarza Lechii Gdańsk.
Oliwia doskonale czuje się w show-biznesie. W 2016 roku została twarzą znanej sieciówki, a trzy lata później zadebiutowała przed kamerą i zagrała w amatorskim filmie.
Oliwia Bieniuk: "Jestem tak szalona jak mama". Zobacz wideo:
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości