Oliwia Bieniuk zmysłowo pozuje w koronkach. Fani: "Przepięknie"

Oliwia Bieniuk
Dzień Dobry TVN
Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Oliwia Bieniuk pokazała odważną fotografię

Oliwia Bieniuk doskonale czuje się świecie mody. Osiemnastolatka często zapraszana jest na sesje, a wykonane w ich trakcie zdjęcia można zobaczyć na jej Instagramie. W ostatnim poście pokazała fotografię, na której widzimy ją w szarym garniturze i pięknym, koronkowym biustonoszu.

- A tutaj zdjęcie robione analogiem, a dokładniej z kodaka ? - napisała pod zdjęciem.

Jednak fanów córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w ogóle nie interesował sprzęt, którym wykonano fotografię. Pod zdjęciem posypały się zachwyty nad urodą modelki:

 • Cudna ??
  • Przepięknie?
   • Zwykłe zdjęcie, a czuć klimat jakby minionej epoki, jednak bez odpowiedniej modelki nic się nie uda, zmysłowo, pięknie ❤️?

    Oliwia Bieniuk - kim jest?

    Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej (popularnej aktorki, która zmarła w 2014 roku na raka trzustki) i Jarosława Bieniuka, byłego piłkarza Lechii Gdańsk.

    Oliwia doskonale czuje się w show-biznesie. W 2016 roku została twarzą znanej sieciówki, a trzy lata później zadebiutowała przed kamerą i zagrała w amatorskim filmie.

    Oliwia Bieniuk: "Jestem tak szalona jak mama". Zobacz wideo:

    Dzień Dobry TVN

    Zobacz także:

    Chris Hemsworth i Elsa Pataky są małżeństwem od 10 lat. Jakie mają rady dla innych par? "Związek wymaga cierpliwości"

    Brat Enrique Iglesiasa znowu na językach. Kim jest Julio Iglesias Junior? "Nie ma szczęścia ani w miłości, ani w karierze"

    Monika Brodka o nowym albumie i jego ukrytym przesłaniu. "Wyjść poza utarte ramy społeczne narzucane na płeć"

    Autor: Katarzyna Oleksik

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości