Gwiazdy

Brat Enrique Iglesiasa znowu na językach. Kim jest Julio Iglesias Junior? "Nie ma szczęścia ani w miłości, ani w karierze"

Gwiazdy

Brat Enrique Iglesiasa znowu na językach. Kim jest Julio Iglesias Junior? "Nie ma szczęścia ani w miłości, ani w karierze"

Enrique Iglesias od lat wzbudza ogromne emocje, uchodząc za obiekt westchnień milionów fanów na całym świecie. Nie każdy jednak wie, że muzyk ma równie przystojnego brata. Julio Iglesias Junior także próbował swoich sił w muzyce. Teraz jednak trafił na nagłówki prasy w związku z rozpadającym się małżeństwem. 

Julio Iglesias Junior - kim jest?

W 1971 r. Julio Iglesias ożenił się z Isabel Preysler, znaną na całym świecie dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Przez kolejne lata ich życie było obiektem zainteresowań mediów, a narodziny każdego kolejnego dziecka, dawały znanej rodzinie coraz większy rozgłos. Para doczekała się córki Chabeli i dwóch synów - Julio Juniora i Enrique, którzy odziedziczyli po znanym ojcu talent muzyczny.

O ile młodszy z nich dobrze znany jest w świecie show-biznesu, to nie każdy wie, kim jest Julio Iglesias Junior.

- Julio Iglesias Junior jest dwa lata starszy od Enrique. On próbował swoich sił w muzyce, wydał nawet 4 płyty studyjne. Ale znany jest z modelingu, był nawet modelem domu mody Versace - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN. 

Brat Enrique Iglesiasa bierze rozwód

Julio Iglesias Junior przez blisko 10 lat był szczęśliwym mężem belgijskiej modelki Charisse Verhaert. Choć prasa nie rozpisywała się o nim nigdy tak jak o Enrique, to miał swoje przysłowiowe "pięć minut". Teraz znowu wraca na nagłówki gazet, ale w kontekście rozpadu małżeństwa.

- Głośno zrobiło się o jego rozwodzie. Powodem sporu między nim, a jego żoną, jest piesek Molly, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie o co chodzi. Julio lubi rozgłos i jak się o nim mówi, ale póki co za bardzo nie poszczęściło mu się ani w miłości, ani w karierze... - podsumowała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0