Gwiazdy

Ania Wyszkoni powraca w nowym stylu. "Działam zgodnie ze swoim sercem i wrażliwością, nie boję się już niczego"

Gwiazdy

Ania Wyszkoni po krótkiej przerwie odmieniona wraca na polski rynek muzyczny. Wokalistka świętuje 25 lat pracy artystycznej i zachwyca nowym, energetycznym singlem pt. "Skrable". Czym jeszcze planuje zaskoczyć swoich fanów? O tym opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

Anna Wyszkoni 25 lat na scenie

Ciężko uwierzyć w to, że Ania Wyszkoni rozpoczęła swoją karierę aż 25 lat temu. Wiadomo, że już od najmłodszych lat pałała miłością do muzyki i w każdym możliwym momencie łapała za dezodorant, bądź rurę od odkurzacza, udając, że to jej mikrofon. Jej kariera nabrała tempa, gdy dołączyła do grypy Łzy w 1996 roku. Wówczas zadebiutowała w wielu rozgłośniach radiowych. Czy od tamtej pory bardzo się zmieniła?

- Jestem szczęśliwsza i odważniejsza niż kiedyś. Nie analizuję, nie zastanawiam się, co kto powie. Po prostu robię tak, jak czuję. Czy się spodoba, czy nie - tego nigdy nie wiemy, ale wolę popełnić błędy niż kiedyś usiąść po prostu na kanapie i pomyśleć sobie, że czegoś nie zrobiłam w życiu, a bardzo chciałam . Więc zgodnie z tą zasadą staram się jakoś funkcjonować - powiedziała Ania Wyszkoni w Dzień Dobry Wakacje.

Wokalistka idzie do przodu i nie rozpamiętuje przeszłości. Skupia się na tym, co będzie. Choć pandemia była dla niej trudnym czasem i spowodowała, że miała wzloty i upadki emocjonalne, teraz wraca w nowym stylu. Z okazji swojego 25-lecia Ania Wyszkoni zaplanowała na jesień trasę koncertową. Wówczas na rynku pojawi się także jej album "The best of". Równocześnie tworzy także materiał na swoją nową płytę, która ukaże się w przyszłym roku.

Nowa piosenka Ani Wyszkoni

12 sierpnia premierę miał nowy numer Anny Wyszkoni pt. "Skrable". Tym utworem wokalistka otwiera kolejny rozdział w swojej 25-letniej karierze artystycznej, obfitującej w wiele muzycznych sukcesów i niezapomnianych przebojów. Piosenka charakteryzuje się oldschoolowym brzmieniem, chwytliwą melodią i zadziornym tekstem. Artystka bawi się dźwiękami i otwiera się na nowe brzmienia, pozostając jednocześnie w zgodzie ze swoją wrażliwością.

- Ja dojrzewam. Lubię się zmieniać, lubię eksperymentować, lubię się bawić dźwiękami. Muzycznie zawsze staram się zaskakiwać, nie powtarzam się. Nie lubię też artystów, którzy to robią. (...) Działam zgodnie ze swoim sercem, ze swoją wrażliwością. Teraz mam ochotę być taka, więc jestem taka. Nie boję się już niczego - dodała Ania Wyszkoni w naszym programie.

Anna Wyszkoni w piosence "Skrable" na scenie Dzień Dobry Wakacje:

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości