Gwiazdy

Od 33 lat razem a uczucie nadal gorące. Małgorzata Pieczyńska ze swoim mężem i ich obecna miłość w wersji online

Gwiazdy

Aktorka doskonała. Małgorzata Pieczyńska swoje życie dzieli między Polskę i Szwecję, a od jakiegoś czasu także San Salvador, gdzie mieszka jej syn. Opowiedziała nam swoją wyjątkową historię.

Małgorzata Pieczyńska – kariera

Aktywna zawodowo od prawie czterdziestu lat. Także sport towarzyszy jej od dawna. Jazda konna, akrobatyka, szermierka, taniec, a od kilku lat codziennie joga. W filmach zaczęła grać jeszcze podczas nauki w szkole teatralnej. Zadebiutowała rolą Cyganki w dramacie Wiesława Saniewskiego „Nadzór”. Z czasem zaczęły się pojawiać kolejne propozycje zawodowe. „Wierna rzeka”, „Wojna i miłość” „Quo vadis”, to tylko kilka z wielu produkcji, w których zagrała. Ale to film „Jezioro Bodeńskie” w reżyserii Janusza Zaorskiego, zapamięta najlepiej. A właściwie historię, związaną z promocją filmu.

Niezwykła historia miłości

Rok 1987. Małgorzata Pieczyńska była wtedy dwa lata po rozwodzie. Razem z reżyserem Januszem Zaorskim jechali prezentować film „Jezioro Bodeńskie”, w którym aktorka wcieliła się w postać Francuzki Suzanne. Reżyser zapowiedział, że pozna Małgorzatę ze swoim przyjacielem z młodości, który też jest dwa lata po rozwodzie. Od razu zaiskrzyło.

Uważaj Pieczara. Reżyseruję Twoje życie prywatne

- powiedział wówczas Janusz Zaorski.

Nie mylił się. Od tamtej pory miłość Małgorzaty Pieczyńskiej i Gabriela Wróblewskiego trwa w najlepsze. Zresztą mąż aktorki zapowiedział to podczas ich pierwszego spotkania.

Jeżeli zestarzeje się pani tak jak Suzanne, to będzie mi się pani podobać całe życie

- powiedział wtedy.

Para ma syna, Victora Wróblewskiego, który mieszka obecnie w San Salvadorze, stolicy Salwadoru. Tam, prowadzi dom dziecka. Ma 89 podopiecznych. Aktorka wraz z mężem miała odwiedzić syna na Święta Wielkanocne. Jednak obecna sytuacja zweryfikowała te plany.

Ta przerwa zrewolucjonizowała całe nasze życie

- tłumaczy Małgorzata Pieczyńska.

Nowa rzeczywistość

Do tej pory aktorka dzieliła życie między Polskę i Szwecję. Grała w serialach w obu krajach. W uznanym za najlepszy szwedzki serial "Innan vi dör" (Zanim umrzemy), wcieliła się w szefową mafii. Kiedy sytuacja na świecie zaczynała się robić coraz bardziej poważna, Małgorzata Pieczyńska postanowiła zostać w Polsce, razem ze swoim 87-letnim ojcem. W Szwecji został jej mąż, z którym cały czas się kontaktuje.

Staram się nadać temu pozytywną wartość. W życiu nie miałam tak czysto w domu, nigdy nie miałam na to czasu

- dodaje aktorka.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości