Gwiazdy

Powrót Sistars jest możliwy? Natalia Przybysz: "Moja mama o tym marzy"

Gwiazdy

Natalia i Paulina Przybysz pojawiły się na polskiej scenie muzycznej w 2001 roku. Tworzyły wtedy zespół Sistars, który szybko zyskał rzeszę fanów, a piosenki śpiewane przez siostry cieszyły się ogromną popularnością. Czy jest szansa na reaktywację formacji?

Sistars – historia zespołu

Oprócz Pauliny i Natalii Przybysz, zespół Sistars tworzyli także Marek Piotrowski (instrumenty klawiszowe), Bartek Królik (gitara basowa, śpiew) i Marcin Ułanowski (perkusja). Pierwszy album pt. "Siła sióstr", który zawierał piosenki z pogranicza takich gatunków jak pop, R&B, blue-eyed soul, hip-hop, funky czy rock, ukazał się w 2003 roku i szybko dotarł na 1. miejsce zestawienia OLiS. Rok później swoją premierę miał minialbum "EP". Znalazł się na nim jeden z najpopularniejszych utworów Sistars – "Sutra".

Druga płyta "A.E.I.O.U." ukazała się w 2005 roku. Zespół wydał wtedy takie single jak m.in. "Inspirations", "My Music" czy "Na dwa". W 2006 roku Sistars ogłosił koniec działalności. Natalia i Paulina Przybysz postanowiły kontynuować karierę solo.

Natalia Przybysz o powrocie Sistars

Natalia Przybysz, która wystąpi podczas koncertu jubileuszowego TVN24 #NASZE20LECIE na Top of the Top Sopot Festival 2021, przyznaje, że często słyszy pytania dotyczące ewentualnego powrotu Sistars.

- Zawsze towarzyszy mi takie marzenie wśród ludzi, oczywiście moja mama też o tym marzy – zdradziła Natalia w rozmowie z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl. - My uwielbiamy spędzać ze sobą czas, stąd też był mój pomysł, abyśmy śpiewały w chórkach u Krzysia (Zelewskiego – red.) i wzięły udział w trasie z piosenkami Czesława Niemena. Ja ogólnie jestem "za" , natomiast nosi nas na tyle mocno, że i moja siostra i ja, piszemy osobne piosenki, a ja za nią nie nadążam. Paulina jest tak twórcza… Ona pierwsza nagrała solową płytę, za co jestem jej ogromnie wdzięczna, bo to był dla mnie taki kopniak, żeby coś zrobić samemu – dodała Przybysz.

Co jeszcze powiedziała na ten temat? Sprawdź w wideo powyżej.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości