Gwiazdy

"Nie, no mogłaby schudnąć". Monika Miller pokazała się w bikini i skomentowała docinki słyszane na polskiej plaży

Gwiazdy

Monika Miller

Monika Miller pokazała w sieci zdjęcie w bikini. Choć ona nie wstydzi się swojej sylwetki, to wie, że wiele kobiet może mieć problem z samoakceptacją. Tym bardziej, gdy są narażone na nieprzychylne komentarze na temat ciała. Na wakacjach nad polskim morzem spotykają się z bardzo nieprzyjemnymi docinkami.

Monika Miller o ciałopozytywności

Monika Miller jest barwną postacią w polskim show-biznesie. Eksperymentuje z wizerunkiem i zwraca na siebie uwagę korowymi tatuażami. Na przestrzeni ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę - schudła kilkanaście kilogramów, a także zdecydowała się na operację zmniejszenia biustu ze względów zdrowotnych. Wyróżnia się z tłumu, przez co nieustannie narażona jest na krytykę. I choć ona w pewnym stopniu uodporniła się na nieprzychylne komentarze, to wie, że inne kobiety, które są oceniane przez pryzmat wyglądu, mogą poczuć się źle we własnym ciele.

Wnuczka Leszka Millera opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bikini. Pokazała internautom swoją sylwetkę, by poruszyć ważny problem i wesprzeć Polki, które mają problem z samoakceptacją. Choć od dawna głośno mówi się o ciałopozytywności, to jednak wciąż wiele pań musi mierzyć się z hejtem.

- "Nie, no mogłaby schudnąć, jak chce tak się pokazywać", "Żeby chodzić w bikini, to najpierw trzeba mieć co pokazać", "Ale balony" etc. Myślicie, że to słowa wyjęte z horroru? Otóż nie. To obrzydliwe zwroty, które można usłyszeć, spędzając czas nad polskim morzem - napisała na Instagramie Monika.

Miller zwróciła się do swoich obserwatorek, by nie czuły się dotknięte tego typu obraźliwymi słowami. - Jeśli ktoś z was poczuł się zawstydzony, bo usłyszał taki tekst, to pamiętajcie, że wstydzić się powinny osoby, które takich sformułowań używają. My jedynie możemy wierzyć w to, że kiedyś zmądrzeją. Oby - podkreśliła.

Kim jest Monika Miller?

Monika Miller jest wnuczką polityka i byłego premiera, Leszka Millera. Gwiazda, choć ma znane nazwisko, to sama chce zapracować na swój sukces. Zajmuje się modelingiem, a także rozpoczęła karierę jako wokalistka. W 2019 roku wydała debiutancki singiel "W bezruchu".

Ponadto Monika prężnie działa w sieci jako influencerka. Jej profil obserwuje ponad 120 tysięcy osób. Chcąc być głosem młodego pokolenia, często porusza tematy związane z samoakceptacją, ciałopozytywnością czy seksualnością.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Monika Miller o pracy fotomodelki: Nie jest tak łatwo, jak się wydaje. Myślałam, że to pozowanie, leżenie i pachnienie

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości