Gwiazdy

Monika Brodka na zdjęciu w sukni ślubnej. "Czas na zmianę gry"

Gwiazdy

Monika Brodka jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Choć raczej nie udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne, jej codzienność nieustannie ciekawi fanów. Nie inaczej jest tym razem. Piosenkarka opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. U jej boku Quebonafide!

Monika Brodka - nowa piosenka

Choć jednym z największych hitów wokalistki jest piosenka pt. "Miał być ślub", w jej przypadku nigdy tego ślubu nie było. Tym bardziej Monika Brodka zachwyciła swoich fanów, publikując ujęcie w sukni ślubnej. Na zdjęciu stylizowanym na lata 80. towarzyszy jej nie kto inny jak kontrowersyjny raper Quebonafide. Oboje opublikowali taką samą fotografię w mediach społecznościowych, podpisując ją "Game Change". Co to oznacza?

Otóż artyści w ten niekonwencjonalny sposób zapowiedzieli nowy singiel Moniki Brodki. Ich retro ujęcia odsyłały do linku w serwisie YouTube, gdzie pojawiała się informacja, że premiera nowej piosenki odbędzie się 3 marca o godzinie 11:00.

Monika Brodka i Quebonafide

Fani byli niezwykle podekscytowani wizerunkiem artystów. W komentarzach pod zdjęciami czytaliśmy m.in. "Już czuje, że będzie to mocne! Takiego collabu potrzebowałam", "Nie mogę się doczekać" czy "Cieszę się na tę współpracę". Pod postem udzieliła się również Kayah: "Bosko! Bardzo lubię stare ślubne zdjęcia i to, jaka muzyka się za nimi kryje... Czekamy", a także wytwórnia wokalistki, Kayax, która napisała: "Sto lat młodej parze".

Choć wiele osób myślało, że Monika Brodka we współpracy z Quebonafide nagrała wspólny utwór, okazało się, że nic bardziej mylnego. Raper pojawił się tylko na zdjęciu w teledysku wyreżyserowanym przez samą Monikę, inspirowanym historią albańskich Dziewic Kanunu .

Monika Brodka - współpraca z raperami

Wokalistka nigdy nie bała się nowych doświadczeń i wyzwań muzycznych. W tym roku po raz kolejny to potwierdziła. Monika Brodka bowiem zaangażowała się we współpracę z raperami. Przypomnijmy, że niedawno miał premierę jej wspólny utwór z grupą muzyczną PRO3L3M, pt. "Żar", który okazał się wielkim hitem. Już wtedy zapowiadała istotne zmiany w swojej karierze.

- W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się co to oznacza w praktyce - uprzedzała na Facebooku.

Monika Brodka na scenie Dzień Dobry TVN w piosence "Krzyżówka dnia". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości