Miss Polonia 2020 wypoczywa na wakacjach z chłopakiem. Kim jest partner Natalii Gryglewskiej?

Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska w marcu otrzymała tytuł Miss Polonia 2020. Od tamtej pory zrobiło się o niej naprawdę głośno, a w mediach społecznościowych zaczęły ją obserwować tysiące osób. Teraz modelka wraz ze swoim partnerem wyjechała na upragnione wakacje. Kim jest Mateusz Rećko?

Miss Polonia 2020

Kilka miesięcy temu najpiękniejszą Polką roku 2020/21 została 22-latka z Częstochowy. Natalia Gryglewska nie tylko olśniewa urodą, ale jest też niezwykle ambitna i studiuje dietetykę kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Choć jeszcze kilka lat temu nie potrafiła siebie zaakceptować i miała kompleksy, dziś udowadnia, że na drodze własnego rozwoju można osiągnąć wszystko. Chce dawać Polkom przykład. Bierze także udział w różnych akcjach społecznych oraz eventach. Ostatnio została ambasadorką projektu dotyczącego profilaktyki raka piersi "Dotykam=Wygrywam".
- Nie lubiłam siebie. Wstydziłam się tego, jak wyglądam, jaka byłam. Nie akceptowałam cech charakteru, tego, że byłam taką szarą myszką, a także cech wyglądu. (...) Teraz cały czas progresuję w kierunku akceptacji siebie. Cały czas wydaje mi się, że robię postępy - mówiła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Partner Natalii Gryglewskiej

Obecnie Natalia Gryglewska postanowiła odpocząć po ostatnich, niezwykle intensywnych miesiącach. Wyjechała na urlop do słonecznej Portugalii, na bajkową wyspę Porto Santo. Na wyjeździe towarzyszy jej ukochany chłopak. Para na gorących zdjęciach opublikowanych na Instagramie nie szczędzi sobie czułości.
Kim jest partner Miss Polonia 2020? Otóż, serce piękności skradł 23-letni Mateusz Rećko , który jest sportowcem. Gra w siatkówkę w Avii Świdnik na pozycji atakującego.
Zakochanym życzymy wspaniałego urlopu!
Materiały prasowe
Miss Polonia 2020 w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości