Michał Szpak wspomina zmarłą mamę. "Piękna kobieta"

Aktualizacja:
Michał Szpak

Michał Szpak niecodziennie publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Przy okazji świąt Bożego Narodzenia artysta zrobił jednak wyjątek i zamieścił archiwalne zdjęcie ze swoją zmarłą mamą. W komentarzach fani artysty przesyłali mu słowa wsparcia.

Michał Szpak – śmierć mamy

Michał Szpak w wywiadzie udzielonym dla VIVY! opowiedział o relacji jaka łączyła go ze swoją mamą. Gdy miał zaledwie 10 lat, kobieta wyjechała do Włoch do pracy. W tym czasie zarówno nim, jak i trójką rodzeństwa - starszym bratem Damianem, starszą siostrą Marleną oraz młodszą siostrą Ewą opiekował się ich ojciec.
- Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona - opowiadał w wywiadzie.
Mama Michała Szpaka odeszła w 2015 roku, po walce z długą i ciężką chorobą. Jak artysta przeżył wiadomość o jej śmierci?

To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma

- tłumaczył Michał Szpak w rozmowie dla VIVY!

Michał Szpak – wspomnienie mamy

Michał Szpak przy okazji świąt Bożego Narodzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wyjątkowe zdjęcie, gdzie wspomina swoją zmarłą mamą.
- Memories – pisze artysta.
Fanów Michała poruszył ten wyjątkowy wpis, w komentarzach przesyłali mu słowa wsparcia.
- Piękna kobieta, tak jak cała wasza Rodzinka.
- Bezcenne jest czasem zajrzeć w przeszłość.
- Myślę, że nadal tak czuwa obok tylko inaczej.
- To na pewno była wspaniała kobieta, serce pęka gdy tracimy tak ważną osobę w życiu
Michał Szpak o swojej drodze na szczyt z rodzinnego Jasła:
Zobacz także:
Autor: Natalia Łomnicka
Źródło: "VIVA!"

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości