"Na Wspólnej": Michał Mikołajczak wrócił na plan. Fani serialu czekali na tę chwilę

Michał Mikołajczak

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o odejściu Michała Mikołajczaka z "Na Wspólnej". Fani serialowego Darka Żbika nie kryli wówczas rozczarowania. Teraz jednak mogą odetchnąć z ulgą, bo aktor pojawi się w nadchodzących odcinkach. Czy jego bohater jak zawsze namiesza w życiu innych?

"Na Wspólnej": kogo gra Michał Mikołajczak?

"Na Wspólnej" jest z widzami TVN od 18 lat. Perypetie mieszkańców tytułowej ulicy, ich bliskich i przyjaciół, przyciągają przed ekrany miliony widzów.
Jedną z najbardziej emocjonujących postaci w serialu jest prawnik Dariusz Żbik, w którego wciela się Michał Mikołajczak. 34-letni aktor wykreował czarny charakter, którego jedni kochają, a drudzy nienawidzą. Oszustwa, skandale i zdrady sprawiły, że jego bohater dał się zapamiętać. Ostatnio dużo mówiło się, jakoby aktor na stałe zniknął z obsady produkcji. Nic bardziej mylnego!

Darek Żbik wraca do "Na Wspólnej"

Wkrótce bohater grany przez Michała Mikołajczaka znowu pojawi się na ekranach i nieźle namiesza. Darek Żbik na nowo skradnie serce Kasi Berg (Julia Chatys). Wszystko to nastąpi po tragicznym zdarzeniu. Kobieta zostanie ofiarą brutalnego gwałtu, jakiego dokona na niej jej szef, Maciej Biernacki (Daniel Salman). Darek zrobi wszystko, żeby ratować Kasię, a to połączy dawnych kochanków.
Przypomnijmy, że romans tych dwojga budził ogromne zainteresowanie widzów. Przez długi czas wydawało się, że związek z Kasią sprawi, że Żbik naprawdę się zmieni i wyjdzie na prostą. Niestety, stało się zupełnie odwrotnie. Drogi zakochanych rozeszły się, a Darek zaczął staczać się na dno .
ichał Mikołajczak wróci do "Na Wspólnej" w Dzień Kobiet. Właśnie 8 marca zobaczymy pierwszy po przerwie odcinek z jego udziałem.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Miłość, miłość… nad Motławą, czyli kulisy związku Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości