Gwiazdy

Michał Baryza z "Top Model" zdradza kulisy pracy fizjoterapeuty. "W życiu wszystko jest możliwe"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Michał Baryza

Michał Baryza dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Top Model". Jednak sukcesy na wybiegach to niejedyna aktywność, za sprawą której zyskał rzeszę fanów. W życiu 30-latka ważną rolę odgrywają również sport oraz praca fizjoterapeuty. Finalista modowego show doznał niedawno poważnej kontuzji. Na szczęście udało mu się przezwyciężyć problemy i wciąż inspiruje młodych ludzi do walki o swoje marzenia. Poruszający post na jego instagramowym profilu jest tego najlepszym dowodem.

Michał Baryza i jego pasje

Michał Baryza zyskał popularność dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Top Model". Widzowie do samego końca mieli okazję śledzić jego zmagania na planie popularnego show, ponieważ dostał się do finału i zajął 2. miejsce. Ambitny 30-latek próbował swoich sił także w interesującym formacie Playera i stacji TVN7 "One Night Squad".

Finalista "Top Model" wiele czasu poświęca na sportową aktywność. W mediach społecznościowych chętnie opowiada o podejmowanych na tym polu wyzwaniach, motywując swoich obserwatorów do zatroszczenia się o kondycję fizyczną. Fani Michała Baryzy mieli ostatnio okazję przekonać się o sile charakteru swojego idola. Nawet poważna kontuzja, która zakończyła się operacją, nie zniechęciła go do dalszych treningów. 30-latek miał okazję przekonać się, jak wiele trudu i wyrzeczeń niesie za sobą proces rehabilitacji. Na co dzień pracuje także jako fizjoterapeuta, dlatego nie potrafi przejść obojętnie obok problemów innych osób. Gdy na jego drodze pojawił się młody człowiek zmagający się z licznymi przeciwnościami losu, postanowił opisać w sieci jego historię.

Zobacz wideo: Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z "Top Model"? "Usprawniam ludzi w krótkim czasie"

Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z „Top Model”? „Usprawniam ludzi w krótkim czasie”
Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z „Top Model”? „Usprawniam ludzi w krótkim czasie” Michał Baryza o pracy Źródło: Dzień Dobry TVN

Michał Baryza opowiada poruszającą historię Patryka

Michał Baryza opisał w mediach społecznościowych losy Patryka, który na początku czerwca 2020 roku doznał w groźnym wypadku wielu poważnych obrażeń. Mężczyzna został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie. Po kilkunastu dniach spędzonych w szpitalu odzyskał przytomność, jednak był to dopiero początek jego drogi do odzyskania sił.

- To jest za długa historia, żeby można było ją streścić w poście. To całe życie, to godziny treningów, to miliony oddechów, to setki zwątpień. Zacząłem rehabilitację z Patrykiem 7 miesięcy temu. Przyszedłem po Twoim wyjściu ze szpitala. Niechodzący, niestąpający po ziemi jak każdy z nas. Unieruchomiony z dnia na dzień. Dzisiaj wracasz do sprawności - napisał na swoim instagramowym profilu Michał Baryza, dołączając zdjęcie i kilka filmików.

Finalista "Top Model" z godnym podziwu zaangażowaniem wspierał Patryka w staraniach o powrót do zdrowia. Przyglądał się jego wysiłkowi, ale i niekwestionowanej wytrwałości. Opublikowany przez Michała Baryzę post to swoisty hołd oddany młodemu człowiekowi, który mimo cierpienia nie zrezygnował z walki o lepsze jutro.

- W życiu wszystko jest możliwe, WSZYSTKO. Nigdy nie mów nigdy - podsumował Michał Baryza.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości