Gwiazdy

Katarzyna Zielińska opublikowała zdjęcie z mężem. "Od 10 lat wyciągamy siebie wzajemnie na randki"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Katarzyna Zielińska pochwaliła się w mediach społecznościowych romantycznymi kadrami z podróży. Aktorka wraz z partnerem udała się do Nowego Jorku. "W czasach kiedy życie pędzi jak formuła 1, trzeba łapać każdy moment i po stokroć doceniać każda fajną chwilę" - przyznała.

Katarzyna Zielińska pokazała partnera

Katarzyna Zielińska to aktorka, która dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazda jednak chroni prywatność swoich bliskich i nieczęsto publikuje w sieci zdjęcia, na których widać jej dzieci: Henryka i Aleksandra oraz męża, Wojciecha Domańskiego. Tym razem zrobiła mały wyjątek. Jeszcze przed świętami Kasia udała się z ukochanym do Nowego Jorku. Na Instagramie aktorka zamieściła więc uroczą pocztówkę z wakacji, którą opatrzyła chwytającym za serce opisem.

Mój ukochany współtowarzysz podróży przez życie. Od 10 lat wyciągamy siebie wzajemnie na randki. Uwielbiamy to. W czasach kiedy życie pędzi jak formuła 1, trzeba łapać każdy moment i po stokroć doceniać każda fajną chwilę. A jak po takiej randce bosko jest wracać do dzieciaków! Lecimy do nich na skrzydłach. Jest moc!. 

Warto wspomnieć, że Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański są małżeństwem od ponad sześciu lat, ale znają się znacznie dłużej.

Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie
Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesieŹródło: Dzień Dobry TVN
Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie

Fani gratulują Katarzynie Zielińskiej

Pod nowym postem Kasi natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani rozczuleni pięknym widokiem gratulowali parze wspólnych lat spędzonych u swojego boku oraz życzyli kolejnych pięknych chwil spędzonych razem.

- "Pięknych chwil I pięknych wrażeń Państwu życzę. Cudnie się na Was patrzy", "Uwielbiam na Was patrzeć. Takie zakochańce prze wielkie Z",  "Pięknie wyglądacie! Szczęście widać i czuć! Tak jest, randki we dwoje BEZCENNE!" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości